Чому мами ревнощі своїх дочок

Це не те, що ми говоримо про те, але є одна неприємна річ про материнські стосунки, які ми не можемо спокійно тримати. Поговоримо про заздрість: це почуття часто руйнує мамай Після всього, майже всі наші підсвідомі зв'язки витягуються з раннього дитинства - від відносин з матір'ю.



ДепозитФотогалерея

У деяких сім'ях важко уявити, і в багатьох це абсолютна реальність. Ми сподіваємося, що наші батьки по-справжньому пишуть про нас і радіти успіху. Але що якщо найближча людина, мій мама, думає, що ми просто конкурент?

Редакція. "Сайт" Тетяна поділила свою історію, яка мала непрості стосунки з матір’ю.

У мене є ранньою дитиною, і для мене вона здавалася більше, як старший друг або сестра, ніж мати в звичайному сенсі. Повернувшись до школи, я відчував себе, порівнюючи мене до себе: забираючи на вигляд, гай, вага. Я виросла в атмосферу постійної критики і навіть звикла до неї.





ДепозитФотогалерея Одного разу я підписав на кулькову танцівницю і почав серйозно брати участь у них. До чого мій мама сказав: «Я досить зробити щось корисно». Ми вдячні за свої успіхи, але моя мама ніколи не взяла участь у виставах і не привітала їх на призи.

З раннього дитинства я був проповіданий для попередження моєї матері від одруження. Мій батько, як правило, справа з чоловіками, залишила мами право після того, як я народився і ніколи не зацікавив наше життя. На мої питання про мій тато, мій мама сказав: «Чому ви мене та кого-небудь подбати. й



ДепозитФотогалерея

Як студент, я закохався в перший раз. Але моя мама відразу ж приймала мене в байонети. Він назвав його слабкою ганчіркою, людиною без майбутнього і не професія. Не соромно критикувати мене в його присутності, розповідаючи приниження історії з дитинства. Після того, як я спробував зупинити її, вона знову проповідувала мене за мій брак гумору.

Я бачив, що моя мама не могла нести своє щастя. Але коли мій молодий чоловік прийшов, щоб відвідати нас, вона подавала, покласти на спокусливі наряди і зробив макіяж. Я пішов, щоб мукати з ним у моїй відсутності. Незабаром, мій хлопець і я одружився, орендував квартиру, і я спробував спілкуватися з матір'ю якомога простіше.



ДепозитФотогалерея

Алас, після 7 років ми розлучилися, а потім вперше в моєму житті мій мама став мій союз. Вона захищала мене, відмовляє мене від участі у чоловіків. Займала батька і звинуватила всіх чоловіків, які руйнують життя жінок. Але я пережила травму розриву чоловіка і почав жити в новому шляху. Моя кар'єра вирушила в гору, багато подорожуючих стало доступним, в якому мама іноді супроводжувала мене. Але мій успіх заподіяв її лише відмову.

Вона завжди була незадоволена всім, незважаючи на те, що все було за рахунок. Вона вважається моїм кар'єрним досягненням збігу. Коли я зустрів його знову, моя мама була холодною. Здавалося б неможливе досягнення великогабаритної радості і гордості, незалежно від того, наскільки важко я спробував.

р.



ДепозитФотогалерея Відгук психолог Вероніка Степанова Він каже, що мама часто відчувають себе, коли вони щасливі дочки. «Сімейний результат раннього народження, як у випадку нашої героїні. Чим пізніше дитина з'являється, тим більше мама прагне захистити і доглядати за ним.





«Жінка, яка стає мамою рано бачить дівчину, не її дитину, після 15 років. Розумно, вона усвідомлює, що це її кров, але відчуває конкуренцію, яка може тривати життя. Що твоїй матері? Зрозуміло, молоді, цікавіше і яскравіше життя, щасливі стосунки. Мати заповнюється прихованою небезпекою і ревнощами, які генерують репроші і кварелі з будь-якого приводу, пояснює Вероніка.

"Я не хочу, щоб ваше життя було краще, ніж шахта", - це незрівнянне бажання суперника мами. Дочка звинуватила, що через неї особисте життя матері не розвивалася: не вдалося зберегти чоловіка за допомогою дитини, або чоловіка, що залишився після народження дитини.

Непристойно, автор цієї історії, Тетяна, отримала підтримку і симпатія від матері, коли її шлюб знизився. На фоні провалів дочки мама відчувала. Мати не може нести те, що її дочка є жінкою, яка молодша, більш красивою, більш успішною.



ДепозитФотогалерея

Дочка повинна визнати, але болюча вона може бути, що така мати не буде схвалення і похвали. Вона повинна розглядатися як добрий друг і дотримуватися відповідного формату зв'язку. Ви можете обговорити друзів, родичів, роботу, але не особисті питання.

Помітити навіть найменші досягнення і нагородити себе за ними. Таким чином, можна буде підняти внутрішню дитину, захистити почуття і допомогти собі рухатися вперед.

Мати потрібно проаналізувати свої почуття для дитини. І якщо є заздрість між ними, то подумайте про це. Як побудувати відносини з дочкоюДо того, як вона руйнувала своє життя.



ДепозитФотогалерея

Не один навчає нас бути мамами, тому ніхто не завадить від помилок. Варто прийняти Ваше імперфікування, позбавляючи всі правопорушення і життя вашого життя в задоволенні.

Кожна жінка заслуговує щастя в житті. Ви не можете відмовляти дитину за недійсним шлюбом. Після того, як два брали участь у концепції, але за статистикою, більшість чоловіків відмовляються від дітей.

Які поради ми можемо надати нашим героїнем побудувати відносини з матір'ю? Обов'язково писати про це в коментарях.

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное