Рецепт салату з печінкою і морквою

Кожен господиня має рецепт салату, який готує до свят. Для мене це салат, який ми називаємо "Особливості добавки" в домашніх умовах. Коли я вперше зробив цей салат, мій молодий син був захоплений. Він нічого не їсти, і кожен раз він їсти іншу порцію, він сказав: «Мама, будь ласка, доповнювати». Ось як застрягти ім'я. З тих пір я готував цей соковитий і ніжний салат для кожного свята, а іноді на звичайних днів.

р.

ДепозитФотогалерея

Сьогодні "Сайт" Поділитися з вами рецепт смачного курячого салату з печінки. Ця страва підкорить вас.

Салат з печінкою та морквою Інгредієнти для салату
  • 250г куряча печінка
  • 3 яйця
  • 1 морква
  • 1 червона цибуля
  • 3 марлі
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • петрушка


Соус інгредієнти
  • 3 ст.л. сметани
  • 3 ст. майонезу
  • 1 ч.л. зерна гірчиці
  • 1 зубчик часнику
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Спочатку потрібно відварити яйця, курячу печінку і моркву. Прохолодити ці інгредієнти. Нарізаємо цибулю невеликими кубиками і маринують в лимонному соку протягом 10-15 хвилин.
    3610Р. 4200Р.

  2. Огірки розрізають невеликими кубиками, дрібно нарізають печінку, а морква просочують на великій тертці. Тепер подбайте про варені яйця: відокремте білки від жовтків. Содові білки на великій тертці, і жовтки на невеликій. Цибулю і огірки зливають рідину і петрушки шліфують. р.



  3. Тепер зробіть соус. Подрібніть часник, а потім перемішайте його зі сметаною, гірчицею і майонезом. Посипати і поперчити соусом, перемішати все ретельно, щоб отримати однорідну масу. Почати забір салатного шару за шаром. На дні глибокого салату викласти шар білків, змастити соусом. Далі йде шар моркви, петрушки і соусу.





  4. Потім викласти шар огірків, шар цибулі, потім знову соус. Останній шар буде курячою печінкою. Кожен шар добре притискається, щоб зберегти салат у формі. Коли салат забирається, покрийте салат харчовою плівкою і вставте в морозильну камеру протягом 15 хвилин.



  5. Після 15 хвилин видаліть салат з морозильної камери, покрийте чашу пластиною і акуратно переверніть. Залийте салат зверху жовтком і прикрасьте на свій смак. Всі комплекти!





Це салат: ніжний, соковитий і дуже красивий. Найпопулярніші печінка-летЯ варився. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Кожен запитує добавки, це тестується!

Оформлення меню для святкового столу – це справжній арт. Якщо ви ще не вирішили, що ви будете готувати на свята, використовуйте наш вибір смачних і оригінальних салатів для святкового столу.

Щоб святковий стіл не здавалося нудним, потрібно прикрасити його спочатку. Ми зробили вибір смішних ідей для прикраси святкових страв.

Якщо вам подобається рецепт, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное