Коли необхідно взяти стаціонар

Наша психіальність включає в себе роботу навіть з лихоманкою і важкими халатами. Фурні робочі хаоліки ігноруються флейти і SARS: кашель, хиз, але продовжує працювати.

Захворюючись на роботі більш шкідливий, ніж пити і курити. Багато хто з нас, помітивши прохолоду, ангелВони використовують для роботи неабашно. З таким життєздатним ставленням організм обов'язково помстає в майбутньому!



ДепозитФотогалерея

Люди думають, що вони незамінні, що без них все буде зупинитися. Але виходить, що вони заражають інших працівників і це призводить до зайвих витрат. Всі лікарі погоджуються, що під час епідемії грипу та ГРВІ працівники повинні залишатися вдома, не поширювати віруси.

За результатами опитування, проведеного веб-сайтом «Охорона здоров'я Mail.ru», стало зрозуміло, що дві третини російських візитних робіт з ГРВІ та вірусом грипу.





Тільки 19% співробітників хворіють, а решта чоловіків і жінок обирають хворим на роботу. 9 відсотків опитаних сказали, що вони можуть продовжувати працювати віддалено з дому, поки на хворому залишку.

р.



Попри третину респондентів зазначили, що у 2018 році вони не відвідали лікаря. У той же час було знайдено понад 62% опитаних хронічність. 27% росіяни чекають відвідати клініку до останнього, і 44% звернутися до допомоги тільки в критичній ситуації.





Про те, що жінки більш схильні до здоров’я, ніж чоловіки. 69% від російських жінок зобов’язуються дотримуватися рецептів лікаря, а 58% чоловіків починають захворювання.





Незважаючи на подразнення колег, хворі люди дуже часто приходять до роботи. У зв'язку з тим, як ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Спочатку ці працівники розподіляють інфекції в команді, а по-друге, провокують ускладненняОдин спосіб або інший змусить їх піти в ліжко з бронхітом і приймати хворий виїзд.

р.



ДепозитФотогалерея Але під загрозою штрафу працівники можуть сховатися симптомиПобоюючись втратити свою роботу. У нас є загальна практика, коли органи не вітають госпіталь. Управління вважає, що працівник кидає роботу, а для бідного здоров’я може бути пожежним. У той же час людина часто змушена писати заяви про те, що він часто хворий.

Жінки з молодими дітьми особливо впливають на це ставлення. Вони повинні найняти няню або кинути свою роботу. Після всього босів не зустрічають мам, якщо їх діти хворіють вдома.



ДепозитФотогалерея

Тиск з вищевказаного є основною причиною, чому пацієнти повинні припинити лезай Квартість опитувальників приймала, що їх переваги очікують максимального повернення з них. Принцип «живого життя, але зробити це!» змушує співробітників розглянути лікарню небачувана розкіш.

Складно знайти логіку в зв'язку з органами влади. Після того, як хворі працівники занурюють здоров’я всієї команди, яка далі вплине на бюджет підприємства.



ДепозитФотогалерея

Чи можу я взяти хвору відпустку?Що робити, якщо у вас є легкий холод або кашель? «Не тільки це можливо, але це необхідно!» Це абсолютно неможливе для себе роботи, коли хворий – це абсолютний невідповідність оточуючим та нерегуляром для себе. й

М'який холод може в будь-який час погіршуватися, впливати на внутрішні органи, спровокувати загострення хронічних захворювань і навіть привести до інвалідності. Не беремо таких ризиків і лікує безповоротно. Краще лежати в ліжку протягом декількох днів, ніж боротися з наслідками все життя.





ДепозитФотогалерея Додатково лікування Дні, коли тіло стружка з першими ознаками холоду буде неефективним. Під час хвороби наші клітини підкреслюють, і «стата невідповідності» припускає, що потрібно спати (не менше лежати під ковдрою) і відновити. Спробуйте штучно зберегти вігор і знімати втому з порошками «дзеркала» в мішках, ви не збільшите продуктивність, але тільки посилить проблему.

Зберігайте, що, продовжуючи ваше нормальне життя, ви будете здійснювати проростки та інфікувати інших в транспорті, на роботі та інших публічних місцях.



ДепозитФотогалерея

Наші люди вірять, що ходьба навколо сну і руїнство вашого здоров'я на роботі є благородним. Якщо ви вже не змогли перенести. Очевидно, що саме тому ми маємо таку низьку тривалість життя у порівнянні з західниками.

Редакція "Сайт" Важко рекомендувати, що вам помірно ваш нездоровий ентузіазм і зупинити гасіння себе. Захворити в домашніх умовах! Чи краще, коли рум'яна на щоках і блиск в очах буде від здоров'я, а не від високої температури? Або ж ви віддаєте перевагу працювати незважаючи на холод? Напишіть відгук у коментарях.

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное