Чи повинен дитина ділитися іграшками з іншими дітьми?

Якщо хтось може сказати, Як правильно підняти дітей... Але кожна дитина є унікальною, і тільки батько може знайти підхід до неї. Ми можемо сказати напевно, – важливо розвивати у дитини почуття власної гідності та поваги іншим. Нещодавно ми познайомимося з блогом Анни, молодою матір'ю, яка переїхала до Франції більше трьох років тому.

Вона приносить два дітей і ділиться своїми спостереженнями по ходу життя у Франції, народження і виховання дітей, порівнявши її враженнями з життям в Росії.





Молода мама піднялася цікавою темою: слід дітям поділитися своїми іграшками з іншими на майданчику? «Тепер ви будете знати, Севочка, що є погані діти!» – слова діда до свого онука. Слова, які говорили про своїх дітей, Анна писав. Редакція "Сайт" Я поділився з вами Анною.

Процес особистої освіти «Це літо на пляжі нашого південного». Мої діти копали в піску з відро. Ось хлопчик про два ходиться до них і наполегливо намагається наблизитися до наших прес-форм. Пристрасний про гру, не дуже хочеться його поділитися. Побачити це, мати хлопчика і бабуся відразу літати і почати активно з'ясувати, чому Свочка нерва.

Р



Його мати, яка вже про те, щоб залишити пляж, виводить величезний рюкзак з спини і викидає іграшки з неї. І побачила їх до своїх дітей, закликаючи їх обмінюватися сином. Врожай точно. Але вони не дуже щасливі. Вони не хочуть чужих іграшок, вони хочуть їх спільну гру, яка повинна бути припинена.





Для того, щоб бути чесним, проживавши у Франції протягом тривалого часу, я звик до цього. Мати дитини, яка бажала грати з кимось іншим іграшкам. Вона, ймовірно, не приділяв багато уваги.

«Це не твої,» Французькі жінки розкажуть своїх дітей, коли вони хочуть забути когось. Спочатку я думав, що це занадто жорстке. Ми можемо трохи грати, якщо ніхто не знає, звичайно! Але Французькі жінки залишаються абсолютно неспішними, незважаючи на сльози своєї дитини.

Дитина продовжує вимагати іграшки, але мама наполегливо повторює всі однакові слова і навіть не намагатися звернення до власника речі з проханням його запозичити.



ДепозитФотогалерея

Якщо хтось не дасть своєї дитини, то це не страшно. Не потрібно пітчувати малюка «викрадені» і перепрошувати власників іграшок «раді». У мене була довга розмова з психологом з сімейного ігрового центру.

«Якщо дитина дуже молодий, важко пояснити, що ви не повинні брати когось іншого, принаймні без дозволу», - сказала вона, «але дитина потребує». Він, як і будь-який дорослий, повинен розуміти, що в цьому величезному світі є його речі, і є незнайомці.





Якщо ви хочете грати, попросіть дозвіл. Якщо ви не маєте права грати, це океї. На цій точці краще відволікати дитину і знайти його ще одну професію.

Ви не повинні поділитися ним. Я недавно побачив цю картину. Неприємний хлопчик підійшов до скутера дівчинки з трьох років і вже їздав його. Тут батько дівчини повністю незрівняний, але делікатно приймав скутер від нього і пояснив: «Соррі, але це не ваш». Софі хочуть їздити зараз. й



ДепозитФотогалерея

По суті, причина цього підходу не тільки того, що хтось охоче на вашу власність. «Процес гри – це щось дуже важливе, для дитини, і для того, щоб перебити його, взявши на себе іграшки, тобто інструмент його гри, той же, що відволікає дорослого, від чогось цікавого і важливого», – пояснив психолог.



ДепозитФотогалерея

Дитина вирішує, чи поділиться своїми іграшками з ким-небудь або ні. Не мати або няня, але дитина. Я бачив багато разів, як французи жінки, у відповідь на запит когось грати з іграшками дитини, відправити людину, яка просить безпосередньо власникам речей. "Я не розумію, але тут." Будь ласка, запитайте його. Це свого роду.

Іноді краще дивитися трохи зовні, ніж негайно перевтрачатися в дитячих спорах. Іноді ви хочете захистити дитину, коли вирощені хлопчики не дозволяють йому вдарити м'яч. А потім, ви бачите, він закинув себе, і вони, приховавши жарти, все ж приймали його в свою гру.



ДепозитФотогалерея

Взяти ваш будинок іграшок нормально. Не сором'язливі з нього, навіть якщо хтось в цьому моменті пристрасно граючи його. Властивість іграшок або його матері спокійно говорить: «Соррі, ми залишаємо і хочемо взяти нашу машину». У цій точці може статися ігрова дитина. Це океї! Після того, як повернення є також навичкою, вона повинна бути розроблена і ненав'язлива. «Дякую мені і скажемо вдячність вам»,



ДепозитФотогалерея

Не призначено для приведення великої кількості іграшок на вулицю. Для того, щоб взяти скутер або м'яч або будь-який автомобіль. Після того, як всі прогулянки по вулиці потрібні для гри, там не можна грати в домашніх умовах: ховати-і-сек, зловити, збираючи палички і багато цікавих речей, які багатогранна дитяча фантазія здатна. Чи знаєте ви, що всі діти у Франції?



ДепозитФотогалерея

Ні, нічого не сподобалося. Більшість дітей діляться своїми іграшками. Але з яких причин без очевидного тиску від дорослих. З повагою, ви бачите батьківське служіння з дитиною, щоб поділитися іграшками.

«Уміння поділитися – це цінна якість, яку потрібно розвивати у вашій дитині, але дуже обережно», - пояснив головний майстер, який тільки до мене. - Патетична? Знайте, це океї, щоб ви могли поділитися найближчим часом. Ви не повинні ставити тиск на дитину, краще нагадувати його іноді, що не так погано давати свої іграшки іншим. І бажання поділитися поступово прийде сам.





Мама і бабуся Севочка з часом ліва, розуміючи, що спільна гра не відбудеться. Я відчув себе на Севчка, матір і бабуся, і мої діти, які в цей момент дивилися greedy. Але що робити? Правила суду

Ви завжди повинні поговорити з дитиною, але не натискайте. Він повинен приймати рішення на підставі інформації, яку він отримує, інакше це буде важко для нього робити так у дорослому віці.

Також раніше ми говорили про 9 способів відволікти дитину від гаджетів.

Якщо ви погоджуєтесь з цим підходом, щоб поділитися іграшками між дітьми. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное