Яйця вишивка

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Є номери до різних форм образотворчого мистецтва і способів їх виконання.

Одна з цих методів, яка дивовижна і натхненна, я зустрівся на короткій поїздці до Клермон. Саме там я бачив роботу французьких майстрів. яєчний стібокй

Важко уявити, що такий мундан і крихкий матеріал стає основою для створення приголомшливих картин! Однак, є майстер-класи роботи філігре, які їх приклад довести, що навіть з яєчними шкарпетками можна працювати в різних напрямках і створити неймовірні твори мистецтва.

Р



Один з провідних французьких майстрів, які працюють з вишивкою протягом багатьох років, Elizabeth Klein, вирішив вишити на яєчних шкарпетках. І, я повинен сказати, вона виходить вона просто дивовижна.

Вишивка на яйцях Один з найскладніших форм мистецтва. Ця технологія з'явилася в Франції в XVII столітті і була привілеєм вузького кола майстрів, і секрет передається тільки на спадок.

Але відносно недавно стала відомо секрет цієї краси; сьогодні редакція "Сайт" Я приготував 11 прикладів для вас. яєчний стібок І відповідь на питання, як ми це робимо?

Яйця вишивка
  1. Перша реакція на погляд такої незвичайної вишивки на яйцях: як це можливо? Насправді це не так складно, як це може здатися. Цей процес можна описати наступним чином. Яйця просочується через невеликий отвір внизу, потім внутрішня плівка знімається голкою. Далі малюнок наноситься олівцем і за допомогою мікродриля, отвори виготовляються в правильному місці. Голка з ниткою вставляється в отвір внизу яйцеклітини, а процес вишивки починається.





  2. Єлизавета Клен працює в цьому напрямку понад 10 років! Ця робота не проста і дуже болюча, тому що оболонка є крихким матеріалом, один незручний рух може зіпсувати всю виконану роботу. р.



  3. Скільки терпіння потрібно створити таку красуню!



  4. У цій техніці вишита не тільки праска, але і стрічками.



  5. Як ви вже розумієте, це дуже делікатна робота: надмірний тиск або занадто швидка робота з голкою може просто зламати крихкі яєчні оболонки. Цей дуже лик витриманий майстрами, які працюють в цій техніці, створюючи дивовижну красуню «вишитих яєць Faberge».



  6. Для простого візерунка хрестиком необхідно нанести яйце на рівні інтервали, для цього потрібно покласти допоміжні лінії і точки, де будуть отвори. Найкраще зробити малюнок симетричним, а потім знайти вузлики, щоб потім свердлити отвори для ниток.



  7. Яскрава краса, це не так?



  8. І існує ще один спосіб вишивки на оболонці, який передбачає різання яйцем навпіл, а потім, після закінчення вишивки, заклеювання половинок. Однак цей варіант більш підходить для особливо міцних яєць, таких як гусака, інакше ви ризикуєте зіпсувати величезну кількість яєць, перш ніж вирізати хоча б одну.



  9. Техніка вишивки яєць сама проста і нагадує роботу на тканині. Прийміть, що потрібно бути обережним, тому що оболонка дуже крихкий матеріал. Тому, по-перше, не затягуємо нитки багато, тільки так, щоб вони не засувають. І по-друге, через обмежений простір не вдасться зав'язати вузлики, тому в кінці ряду нитка обшивається невеликою маржиною, а кінчик висаджують на клей.

    5066699 р.



  10. Під час ери Рококо, тільки члени королівської сім'ї, аристократи і пани мали привілеї носіння вишитого одягу і взуття, а також декорування будинків з такою вишивкою. Офіційні вишивки робітників часто зайняли місяці виконання замовлень. Сьогодні ця техніка знову набирає популярність, оскільки квіткові мотиви можуть прикрасити багато речей.

    р.





Один з моїх друзів використовується вишивка в декорі квартири, її кімнати грали з новими квітами! Цей вид рукоділля ідеально доповнює будь-яку вітальню і покращує атмосферу будинку.

Пропонуємо вашій увазі 25 чудових ідей вишивки хрестиком для декору інтер'єру. Неприємний стиль!



Габаритний зображення



Що про всю красу? Я просто привітав! І якщо раптом я зумів спонукати вас спробувати створити щось, як це, я раджу вам не відразу гойдалитися в складну роботу.

Почати з простими елементами, навіть з веб-сайтНавіть з ними яйце дуже привабливо. Кольорові нитки на білому виглядають дуже красиво.

Натхнути своїх друзів і поділитися цією статтею з ними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное