Інструкція по виготовленню новорічної прикраси з паперу

До Нового року так багато робити. Потрібно прикрасити дерево і прикрасити квартиру. Крім того, якщо ви не хочете широт, вам також потрібно знайти оригінальні ідеї декору. Бажано, що це було недорого, красиво і швидко зроблено.

Саме тому редакційна колегія "Сайт" У мене є 11 новорічних ідей для вас. папірй Завжди доступний і оригінальний!



ДепозитФотогалерея

Новорічний декор
  1. Іноді, щоб створити декор, досить обробити себе шаблоном або просто дізнатися послідовність дій при монтажі і стикуванні деталей.



  2. Папір і картон - найпростіші матеріали, з якими можна зробити оригінальні новорічні прикраси своїми руками. р.



  3. Найчастіше сніжинки, зірки, плоскі фігури новорічних персонажів вішають на ялинку, але ніхто не заважає вам показати уяву і зробити ще прикрасу цього типу, наприклад, зображення символу майбутнього року.



    ДепозитФотогалерея
  4. Гарланд серця прикрашений дверима і віконними отворами. Красиво виглядає такий декор на фоні простого білого тюля. Ювелірні вироби, як правило, виготовляються на романтичну ювілей або на День всіх закоханих, але набагато цікавіше нагадувати всім в домашніх умовах, що любов є найважливішим. Дуже важливо, щоб кожен день і Новий рік не виняток!





    ДепозитФотогалерея
  5. Яка незвичайна ідея! Я намагаюся робити це вночі з дочкою.



  6. Різдвяні дерева можуть бути різними! Подаруйте зелену красу, щоб жити в лісі, і намагайтеся зробити дизайнера з кольорового паперу або картону.



  7. Такий декор паперу особливо чудовий в інтер'єрі дитячої кімнати. Ви навіть можете залучити дітей до створення.



  8. Ще одна відмінна ідея для тимчасового декору - паперові серветки. Таким чином, ви можете відродити налаштування столу для свята, витрачаючи дуже мало часу, зусиль і грошей. до 1 2 3 4 5+



  9. Що про такі цікаві підвіски на дереві? На мій погляд, вони можуть виглядати набагато крутіше, ніж пластикові іграшки, придбані в магазині.



  10. Якщо ви зробите іграшки своїми руками зі скла, порцеляни, бісеру, це займе багато часу і вимагає певних навичок. На цьому фоні паперові іграшки є простим варіантом, який можна зробити з дитиною.



  11. Кольорові і монохромні, фольги і оксамитові, глянцеві і матові - папір широко використовується для створення кульок, гірлянд, сніжинок, пакетів для подарунків, інших видів виробів.





Також я пропоную вам два способи зробити паперову балерину своїми руками. Я впевнений, що ви хочете прикрасити ваш будинок або робоче місце з цим іграшкам. Ці витончені ляльки можуть прикрасити вікна, повісити їх на ялинку або приклеїти їх в довгу гірляндію.



Як бачите, за допомогою красивих папір Ви можете прикрасити будинок на зимові канікули на бюджеті і одночасно оригінально. Я знаю, що за годину ви будете в новорічному настрої!

Опанувавши цю техніку складання, можна створити багато оригінальні новорічні прикрасий Розкажіть свої друзі про ці ідеї в соціальних мережах, ви надихнете їх до нових ремесел!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное