Інструкції для варіння пельменів з картоплі

На тиждень тому я пішов відвідати другу шахти, який був у старшій школі зі мною. Лейла – це гіпсія, породжуючим, а також освітою економіста; одночасно працює в театрі «Рома»: вона співає, танцює, а в її запасному часі пансіонати будинку і гостей з смачними стравами, оскільки вона вариться від Бога.

Це був від неї, що я перший спробував сердитися і дуже смачні зеппелліни. Хто не знає, що це, я кажу вам: zeppelins так великий. Картопля-сумкий Тісто з Литви.



ДепозитФотогалерея

У Першій світовій війні з’явилась назва «запеллінів». Виготовляли Зеппелину. Величезні пельмені з тертої картоплі з м'ясом або сиром начинкою сильно нагадують кам'яні кораблі. Таким чином, вони надали назву «заплення».

Зеппелинне тісто З сирої картоплі з додаванням вареної картоплі. А картопля слід вибирати дуже акуратно - розсипається або не буде працювати, також не підходить зелений картопля.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть, Як зробити зеппелиний Чоловік каже, що це спосіб охолоджувача, ніж його улюблені пельмені!



ДепозитФотогалерея

Як приготувати Зеппелини Інгредієнти
  • 600г сира картопля
  • 200 г вареної картоплі
  • 300г меленого м'яса
  • 100 г бекону і сала
  • 2 цибулини
  • 1 ст. картоплі крохмаль
  • 1 ч.л. солі
  • чилі
  • ароматний






Підготовка
  1. Зріжте баночка дрібно. Змішайте цибулю з м'ясом. Посипати, пекти і ретельно перемішати.



  2. На найменшій тертці протріть всю сиру картоплю. Вирощена картопля обов'язково відійде з рідиною. На цій точці поставте найбільшу каструлю на вогонь, після начинки її водою. А поки він відварює, віджимають тертим картоплею через мару. Не залийте рідину, нам буде потрібно.



  3. Варена картопля в однорідній формі, очистить шкіру. Зробіть варене картопляне пюре і додайте його до тертої картоплі. 6845599



  4. Тим часом рідина вичавлюється з сирої картоплі, і крохмалю оселилися в ній. Ми хочемо, щоб він був. Так злити рідину акуратно. Додати в суміш картоплі крохмалю, солоної і перцевої картопляної маси за смаком. Подивляйте його акуратно. Це буде наше тісто.





  5. Щоб перевірити, чи підходить отримане тісто для скульптурування зеппеллінів, встановити невеликий експеримент. Спочатку формуємо невелику кульку з тіста. Поставте його в гарячу воду. Зачекайте 1-2 хвилини. Якщо м'яч не зламав, то тісто вийшов. Якщо ні, додайте ще один крохмаль і експериментуйте, поки м'яч зберігає форму.





  6. Вологий своїми руками з холодною водою, посипати ручну картоплю і сформувати торт. Покладіть фарш всередині і затягніть краю, утворюючи зеппелину.



  7. У горщику води додайте крохмаль, перемішайте, доведіть до кипіння. Поставте зеппелини в каструлю окропу. Приготуйте зеппелини до початку, потім ще 15 хвилин.



  8. Тепер переходимо на приготування соусу. Для цього наріжте цибулину дрібно, а також бекону і сала. , Україна



  9. Сковорода і цибулю йдуть на сковороду. В кінці можна додати сметану в соус, але це не потрібно.



  10. У невеликій але глибокій пластині викласти зеппелини, а потім залити їх соусом з цибулею і квуарками. В якості добавки до соусу використовуйте сметану. Неприпустимо, але його смак значно перевищує всі очікування. Бон привіт!







Зверніть увагу, краще картопля - чим смачніше зеппелини вийде. І більше: потрібно працювати з сирою картоплею якомога швидше, щоб вона не встигла до сірого - інакше вид на блюдо буде повністю неприпустимо.







Зеппелини так люблять мій домашній, що я готую їх на третій вікенд поспіль! Це смачно. беконом Ви будете скуштувати ваш голод і зачепити вас; обов'язково спробуйте його.

І не забувайте про те, що сквері, тут також є місце! А якщо у вас є власні цікаві рецепти страв з картоплі, обов'язково діляться ними в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное