Рецепт Муфін в Forme Медведі

Моє діти люблять бісквітні ведмедики з начинкою, які продаються в магазинах. Я не хочу купити солодощі, але Кошик - зовсім інша справа. І коли в Китаї магазин я побачила форму для випікання у вигляді ліктів, купила його без зцілення.

З того моменту, пошук найкращого рецепта, який буде відповідати оригінальним, якомога простіше. І я знайшов його. Головне не переборщити його борошном, потім ведмедики м'які, ніжні і повітряні.

53371841



Барні ведмедики. Ведмедики Барні Це чудовий варіант для закуски в школі або для прогулянки. Торти набагато краще, ніж придбані, тому що їх готують без хімічних речовин і інших консервантів.

інгредієнти
  • 400 мл каструлі або кефіру
  • 150г начинка
  • 400г борошна
  • 3 яйця
  • 125г вершкове масло
  • 125г цукру
  • 200 г білого шоколаду
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. ванільного цукру


Наповнення ведмедів може бути будь-яким: шоколадна і горіхова паста, шматочок високоякісного шоколаду або 0,5 ч.л. конденсованих. Кількість інгредієнтів призначена для 30-35 ведмедів 9 до 7 см за розміром. Не хвилюйтеся, якщо ви не маєте права. Муфіни з цього тесту в стандартних формах так смачні, що вони з'їдають за однаковою швидкістю, як і ведмеді.

Р



Підготовка
  1. З королою, міксером або блендером, змішати м'яке масло, розтоплений морозивом, бродити м'ясо, яйця і цукор.



  2. Не зупиняючи збивання, додайте розпушувач, ванільний цукор, борошно просіяне через сито і шоколад натерти на дрібній тертці. Додайте борошно дуже акуратно. Не варто забувати про те, що тісто буде густим. У ній повинні бути повітряні бульбашки.



  3. Олія силіконова форма. Тісто викладають в форми, заливають їх на 2/3. При бажанні покласти начинку в кожному тістечку, акуратно закривши її тісто.



  4. Випікати ведмедики в духовці, нагріти до 180 градусів, 20-30 хвилин.



  5. Візьміть готові торти з однорідної форми і дайте їм охолонути на грилі. Бодибилдерши!





Домашнє тістечка варити не тільки тому, що вони натуральні і завжди свіжі. Рецепти, які маютьЦе легко.!," досить простий. Спробуйте замінити придбані солодощі з ароматним і смачним печивом, приготованим в домашніх умовах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Ви любите солодощі, але ви боїтеся купити їжу? Ось так! Спробуйте зробити домашні солодощі з натуральних і здорових інгредієнтів. І найголовніше, абсолютно без цукру.

Люблю його. Барні Ведмідь Рецепт? А потім покажуть її друзям!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное