Рецепт французского праздничного десерта

Зимові свята – це час дива! І для того, щоб мрії і поклоніння бажання приїхати вірою, вірою і принаймні мінімальні кроки на шляху до мети потрібні.

Є один ритуал в сім'ї, який допомагає мені виконати мої побажання. З кожним роком перед Різдвом, а іноді дня до Нового року, маму і я запікаю традиційну їжу. Французький десерт "Різдвяний журнал"й

Різдвяний журнал

ДепозитФотогалерея

Магія "Різдвяний журнал" прийшла до нас з Франції, де вона є національною Новорічний десертВипічка якого має особливу важливість. Бісквітний рулет уособлює колоду з святкового вогнища. Печиво «Різдвяна колода» є однією з митних питань, яка була обов’язковою різдвяною обрядом серед кельтів.

Вибираючи ялинку дуже важливо. Голова сім'ї помістила колоду в серці, поливають дерево рослинною олією, нагрітим вином, потертої солі і повернули його прохання до нього. Люди вірили, що під час горіння колоди напередодні Різдва всі погані, що було в вихідному році, і будинок був очищений. І до кінця XIX століття святковий журнал став повністю їстівним.

Багато європейців вважають, що бажання ви можете зробити під час приготування їжі або їжі це красива делікація обов'язково придумати.



ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Як зробити традиційну французьку. Різдво Журнальний десертй Здивуйте своїх гостей і принесіть удачі в будинок!

Тест інгредієнти
  • 5 яєць
  • 50г борошна
  • 50г крохмаль
  • 8-10г розпушувач
  • 120г цукру
  • ангел


Фентезі інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 100г цукру
  • 1 яйце
  • 6 квадратів чорного шоколаду


р.

ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Почнемо з шоколадною фудзою. Змішайте розм'якшене масло з цукром і яєчним жовтком. Потім розтопіть шоколад і добре перемішайте.

    ДепозитФотогалерея

  2. Щоб приготувати тест, відокремити жовтки від білків. Змішайте 5 жовтків з цукром до отримання однорідної маси.



    ДепозитФотогалерея
  3. Змішайте 50 грам борошна, крохмалю і половину пакету розпушувача, додайте суміш до яєчної маси. Продовжувати перемішування тесту до отримання однорідної консистенції. 835981

    ДепозитФотогалерея

  4. Збийте білки в стан піни і змішайте з основною масою.

    ДепозитФотогалерея

  5. Лоток покритий папером для випічки. Покладіть готове тісто ложкою, рівномірно розподіліть тісто на поверхні тіста. Поставте тісто в духовку нагрітим до 180 градусів за 15 хвилин.



    ДепозитФотогалерея
  6. Поки тісто вариться, кладемо варення в чашу. Найкраще класти готове тісто для рулону на тонкий і мокрий рушник. Помариньте тісто варенням. Варення повинна бути товстою, в консистенції як варення. Поверніть тісто в рулон.

    ДепозитФотогалерея

  7. Після того, як рулон готовий, обрізати краю, щоб отримати гарну скибочку. Потім змащуємо тісто підготовленою шоколадною масою, нагріваємо в мікрохвильовці. р.

    ДепозитФотогалерея

  8. Після нанесення на гуртожиток, десерт можна прикрасити різдвяними фігурами. Подавати готовий десерт на столі холодно, посипати цукровою пудрою, так як якщо сніг вихрестекс проковтнути через різдвяну сцену в колодці.



    ДепозитФотогалерея


Також ми пропонуємо вам ознайомитися з 5 смачних рецептів, які допоможуть вам приготувати на новорічний бенкет і не подарують вашій кишені. Я був особливо здивований рішенням з квіткою!





ДепозитФотогалерея

На сьогоднішній день ви можете знайти безліч рецептів приготування "Різдвяний журнал", але на мій погляд це один з кращих. Традиційний торт "Різдвяний журнал" Він закохує себе один раз і назавжди.

«Різдвяний журнал» прикрашений невеликими фігурами шоколаду, мерингу, марципану та інших цукерок. Все залежить від вашої фантазії. Багато господині вірять, що чим більш схожий десерт має дерев'яний оригінальний, тим краще!

Надіслати ідеальний рецепт з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное