Як дізнатися себе без почуття

З дитинства ми розповіли, як ми повинні бути, і як ми повинні відчувати себе в даній ситуації. Коли ви отримуєте подарунок, ви повинні бути щасливими, і коли хтось залишає, ви повинні бути сумними. Як дитина, ця схема працює бездоганно, але як ви старієте, ви розумієте, що Навігація Це набагато складніше і не ділиться тільки на чорно-білу.



ДепозитФотогалерея

Якщо ви коли-небудь відчували, що ваші почуття неправильні і не підходять конкретній ситуації, то вам потрібно прочитати цю статтю. Редакція "Сайт" Сьогодні він розповідає про те, як прийняти себе і не соромитися ваших почуттів.

Я думаю, що кожен з нас принаймні один раз відчуває неправильні почуття, які призначають відчувати себе в певній ситуації. Зрозуміти про те, що я говорю про те, що я розповім вам пару оповідань.

Закрийте другу шахти розірвав її чоловіком. Не хочу, щоб бачити своїх друзів протягом тривалого часу, ми подумали, що вона захопила і хотіли бути самотніми. Ми знаємо, що вона дала все в цю сім'ю і була лояльною до свого чоловіка, і він просто залишив. Після того, як я вирішив приїхати в будинок і зберегти її в разі чогось.





ДепозитФотогалерея, однак, не потрібно оплатити. Вона приймала, що вона не відчуває зламаних і не має сумності на її душі, так як вона повинна відчувати себе дружині, яка була відмовлена чоловіком. Все вона відчувала після того, як він залишився був великим рельєфом. Вона не хоче бачити всіх, тому що вона була затишна і шкода, але вона не потребує.

Вона навіть думала, що вона була божевільна, тому що її почуття не вписалися в нормальний візерунок. Коли вона розповіла про це, вона запропонувала, що вона йде до лікаря, бо вона відчувала щось неправильно. Ви не можете це зробити, вона повинна подрібнити.



ДепозитФотогалерея

батько мого друга хворий на тривалий час. Він дав розчарівну діагностику і був постільною білизною в останні місяці. Він був наречений на дочку. Після того, як він залишив, у відвертій розмові вона прийнята до мене і пара інших друзів, які відчували тільки рельєф. Вона любила батька і подбала про нього весь час. Тоді вона не розуміла, бо всі правила вона повинна бути пригніченою і сумною.

Звісно, відчував біль у втраті, але радий, що страждання коханої людини надійшла. Все тільки пальцем в храмі скручуються, тому що ці почуття повністю виявляються.



ДепозитФотогалерея

І мій улюблений приклад мій мати. Коли мій брат і я пішов додому. У цьому випадку прийнято відчувати себе покинутими і змащеними, але її життя грали з новими кольорами, вона була щасливою. Звичайно, вона не розповідає про це, бо це так неправильно. Немає того, що буде розумітися.



ДепозитФотогалерея

У нашому житті ми збираємо цілу колекцію цих неправомірних почуттів, бояться зізнатися їх і відчувати дефектний. Але правда, ці почуття реальні нас. Якщо ви не хочете, щоб ви не захотіли, якщо ви не хочете. Почуй себе, навіть якщо він не вписується в стереотипну раму.



ДепозитФотогалерея

Не намагайтеся відчувати те, що потрібно для вас, і головне, зупинитися, як У найближчий час хтось розповідає про те, що ви відчуваєте себе «що не так» і час, щоб побачити лікаря, просто посміхатися. Вивчайте себе і свої емоції, як вони.



ДепозитФотогалерея

Тільки навчавшись, ви відчуєте себе безкоштовно і щасливо. Ваші почуття можуть не відповідати нормам інших, але ви дійсно і чесно з собою. Будьте собі і щасливі!

Інші люди завжди знають, як жити і як відчувати себе. Останнім часом ми поділилися з вами думками молодого матері, який відкрито критикував стереотипи про мами та пояснили, чому мами не повинні відчувати себе винним. Висновок...

Що ви думаєте про це? Ми завжди працюємо над здоровим обговоренням.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное