Чому кладуть кухню під стелю?

За 5 років поспіль я не соромлюся вибирати відпочинок поза рідним містом. У цей солодкий вікенд я отримав високий на морі, сходження на гори, наповнені новими емоціями, і в останній день я захопив, що це було час, щоб піти додому.

І все тому, що у мене є сніданок і вечеря кожен день на кухні, які засвідчили мене своєю некомфортною і пишною меблями і шаббі шпалерами. Але це дивний! Я втратив свій відпочинок за кордоном, але я дізнався більше, і це. затишку!

р.

ДепозитФотогалерея

На основі пропозицій виробника Стандартний розмір кухонних меблівВсе це створене так, щоб між стелею і меблями є проміжок. В результаті утворюється простір, що не несе функціонального навантаження. І це незважаючи на те, що на будь-якій кухні завжди є проблема з відсутністю розміщення посуду і різних побутових приладів.

Я знала все це У інтервалах між меблями і стелю постійно накопичується пил, а прибирання пов'язана з великою кількістю незручностей.

Після консультації з знайомим архітектором з великим досвідом, я вирішив замовити кухню під стелю, щоб він займав всі корисні місця по стінах. Це кухонні меблі на вершині популярності.

Тим не менш, реалізація цієї ідеї викликає багато неоднорідності. Редакція "Сайт" Я приготував для вас відповіді досвідченого архітектора, щоб часто запитувати питання. Питання про кухню під стелюй

р.

ДепозитФотогалерея

Кухня під стелю
  1. Кухонний гарнітур до стелі має безліч переваг. Але є також недоліки. Однією з основних є висота шаф. З середньою жіночою висотою 1.70-1.75 м, неможливо досягти речей, які практично під стелю. Так набір кухонних меблів під стелю вимагає сходи. Також можна використовувати табур або планувати заздалегідь спеціальний механізм відкриття шаф, що полегшить доступ до полиць.

    Наприклад, якщо ящики відкриються спеціальним підйомним механізмом, то навіть з табуром буде досить легко закрити їх. Ви також можете використовувати системи з подовженими ручками.



    ДепозитФотогалерея

  2. Що необхідно бути кухонним гарнітуром і стельою кухні, варто заздалегідь планувати. Бо це важко. стеля Дизайнери меблів не рекомендують. Зазор між стельами і шафами не менше 2 сантиметрів необхідний так, щоб кухонні двері не змогли пошкодити стелю при відкритті.

    Справа в тому, що якщо всі зазори в стелю перед установкою не були ретельно ущільненими, і просто згідно з законами фізики, під час проекту стеля може виходити тільки на 2 сантиметри.



    ДепозитФотогалерея

  3. А якщо у вас вже є стеля, і ви думаєте про заміну кухонних меблів пізніше, ви завжди можете знайти підходяще рішення. Спочатку можна встановити кухню з необхідною зазором, а потім цей зазор ущільнюється бруском в кольорі фасаду. По-друге, можна зробити коробку гіпсокартону під стелю, і підвісити кухню близько до цієї коробки.



    ДепозитФотогалерея

  4. Багато кухні мають складну конфігурацію стелі. Необхідно враховувати особливості розміщення зв'язку, щоб не потрапити в траншею при установці нового кухонного гарнітура.

    ДепозитФотогалерея

  5. І ще один момент, який також варто враховувати, якщо потрібно замовити кухню під стелю: збільшення вартості гарнітура безпосередньо пропорційно збільшенню площі фасаду. Однак, щоб зменшити вартість меблів буде пов'язана з тими ж фасадами (забір шпону замість масиву, пластику замість емалі) або стільниці (пластик замість штучного каменю). Або необхідно змінити дизайн приміщення і меблів: закрийте місце на стелю з гіпсокартоном. Або, на найгірших, замість верхніх шаф встановлюються помилкові панелі фасадного матеріалу.



    ДепозитФотогалерея

  6. Є категорія дизайнерів, які подаються Вибір кухонного гарнітура до стелій Головною причиною є об'ємність таких меблів. Тому експерти рекомендують вибрати такі рішення для просторих кімнат, де високі шафи не будуть «пресувати». Але це меблі дозволяє зручно розмістити всю посуд на маленькій кухні. І як виглядає такий гарнітур в маленькому приміщенні вже залежить від вибору відтінків, способів обробки і декору.



    ДепозитФотогалерея



Редакційна консультація Як очистити кухню? Де покласти кухонний посуд? Як зробити цей номер максимально комфортним для всієї родини? Кожна жінка просить ці питання.

Я пропоную вам ознайомитися з вибором свіжого життя хакі для організації кухонного простору. Збережіть його, це буде корисно!







ДепозитФотогалерея Вибір кухонних меблів Неважливо, але воно заслуговує другого ступеня значення. Красива гарнітура ергономіка, оскільки це зручність, що є пріоритетом тут. Такі меблі в більшості випадків також естетично привабливі.

У кухонному гарнітурі під стелю можна легко поєднувати як глухі, так і засклені або відкриті фасади навісних шаф, щоб отримати меблі, які найкраще підходять для ваших завдань.



ДепозитФотогалерея

Кухонний гарнітур під стелю Хороше рішення для двох маленьких і просторих номерів. Високі шафи візуально піднімають стелю і роблять меблі світліше і вишукано. Крім того, варто враховувати простір зберігання, таким чином, отриманий.

Поділіться цими корисними порадами і порадами з друзями, можливо, одним з них тепер замислюється про зміну кухонного гарнітура і дана стаття буде корисною для нього!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное