Інструкції для приготування гарнірів з картоплі з сиром

Моя родина дуже багато КартопляНе згадуйте святковий стіл.

Як вони сказали в хорошому старій кіно "Дівчаті": "Ви думаєте картопля - це так просто, варена і ate?" Це не так! Чи знаєте ви, скільки картоплі можна варити? Приїжджайте, підрахуйте картопля смажена, варена, картопля пюре, картопля фрі, картопля паї. Картопляні торти з м'ясом, грибами і так далі.

І є дуже багато страв, і більшість з них вже давно вводять і занурилися в нашому повсякденному раціоні. Важко знайти людину, яка не знає, як відварити, обсмажити картоплю або зробити пюре з неї. Але картопля пюре відрізняється!

А якщо варити пюре на свята, то тільки за старою французькою рецептурою. Ви будете здивовані, але завдяки такому методу ви можете приготувати пюре, щоб він стане коронним блюдом на будь-якому обідній стілй



ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам секрет приготування. свінгери для святкового столу. Я зустрінемося з сім'єю на Різдво!



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 500г вареної картоплі
  • 1 яєчний жовток
  • 30г вершкове масло
  • 80г моцарелла
  • 0,5 ч.л. Прованс трави
  • 0,25 ч.л. сушений часник
  • 0,25 ч.л. білого меленого перцю
  • сіль






Підготовка депозитних фото
  1. Заваріть картоплю в уніформі і остудіть їх. Очистити картоплю і потім зробити їх пюре.



    ДепозитФотогалерея
  2. Посипте пюре і додайте трохи білого меленого перцю і сухий часник, а також одну яєчну жовтку. Стирайте все разом.

    ДепозитФотогалерея

  3. Додайте трохи розм'якшене вершкове масло в пюре і перемішайте знову.

    ДепозитФотогалерея

  4. Наріжте сир на дрібні шматочки.



    ДепозитФотогалерея
  5. Обкладинка чаші з пергаментним папером і маслом. Перенесення пюре в кондитерському пакеті з зіркою насадкою (якщо вона не доступна, можна скористатися регулярним пакетом) і рослинними порціями (круглі основи діаметром 7 сантиметрів).

    ДепозитФотогалерея

  6. В середині кожної картоплі троянди покласти шматок сиру і вичавити її всередині трохи так, щоб сир оточений пюре. Кожен шматок сиру посипають провансальною зеленню. Це додасть приємний аромат до картоплі. р.

    ДепозитФотогалерея

  7. Закрийте начинку спіраллю картопляних залишків. Випікайте блюдо в духовці на 200 градусів за 10 хвилин в режимі конвекції.



    ДепозитФотогалерея
  8. Саме це готове картопля Дюйса. Поставте його на стіл гарячими і насолоджуйтеся своїм дивовижним смаком. Бодибилдерши!

    ДепозитФотогалерея



Картопля і картопля розім'яснюють, має унікальну властивість викликати апетит. Звичайно, якщо його варити правильно.

Я пропоную вам 5 смачних рецептів, якщо звичайний варіант не викликає колишнього захоплення. Не сумнівайтесь!





ДепозитФотогалерея

Вареники пюре У вигляді кущових троянд - найбільш апетитна гарнір я коли-небудь їсти! Ця традиційна французька страва дуже легко готувати, і вона виглядає фантастично (через незвичайну форму).

Поділитися рецептом. змащений З вашими друзями на соцмережах, вони будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное