Як зробити фактурний валик для оздоблення стін

Коли, дивлячись на стіни в коридорі, приходить відчайдушність, а квартира вже давно запитала про ремоделювання - я не можу зупинити навіть відсутність спеціальних коштів на новий ремонт! Головне в цьому випадку творче ставлення до змін, маленька фантазія і бажання зробити щось своїми руками.

Більше місяця тому, в інтернеті я походив через красивий голковий канал «Майстер Сергій», і зрозумів, що це саме те, що потрібно для любителів зробити вироби своїми руками і зробити рукоділля. І після кількох практичних семінарів я зрозумів, що я був готовий до чогось більшого.

Я прийшов до того, що прийшов час на зміну стін коридору за допомогою makeshift штукатуркай





Як знайомий дизайнер розповів мені про цю ідею: «Додати поверхні цікавий візерунок без витрат багато грошей цілком можливо!» Для цього не потрібні конкретні матеріали або знання. й

Декоративний ролик Постійно використовується в оздоблювальних роботах з використанням конструкційної штукатурки. Крім того, можна вдосконалити або зробити своїми руками. Крім того, результат його використання може вийти таким чином, що ваш будинок і гості будуть здивовані, коли вони дізнаються, що це не робота майстра з досвідом, але дуже навіть ваші!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам і покаже вам Як зробити декоративний валик для шпаклівки своїми руками. Брілліант і простий!



ДепозитФотогалерея

Вам потрібно.
  • гумовий ролик
  • гарячий клей
  • маркер




ДепозитФотогалерея

Прогрес роботи
  1. Візьміть готовий магазин гумового валика і за допомогою чорного маркера позначте візерунок на ньому, який вам сподобається пізнішому конtemplate на декоративній поверхні.



  2. Увімкніть гарячу гармату в гніздо і запустіть за допомогою гарячого клею, щоб кола вийшов візерунок. Додайте його сухим. Як правило, займає не більше 5 хвилин!



  3. Тепер переходимо на стіну самостійно. Його поверхня повинна бути щільно заґрунтована. Потім залити потрібну кількість декоративної шпаклівки в зручну ємність і розвести її водою до необхідної консистенції. Якщо ви бачите, що шпаклівка досягає для ролика і картина не працює, то матеріал вийшов занадто рідко, і потрібно трохи пропустити його.

    р.



  4. Наноситься плоский шар шпаклівки товщиною близько 2-3 міліметрів, а потім з валиком попередньо змочується в воді, проводять на грунтовній поверхні.



  5. Далі поверхню можна пофарбувати і розкрити візерунок наждачним папером і додатковою фарбою (наприклад, золотистою або срібною), а в кінцевому кришку з лаком.



  6. Ось як ви повинні закінчитися!





Дізнатися більше про процес декоративні Для настінної шпаклівки можна подивитися відео.

про:blank

Найпростіший і бюджетний спосіб освіжити дизайн будинку – перефарбувати стіни. За допомогою фарб і підручних засобів, які знаходяться в кожній квартирі, можна змінити інтер'єр за винятком визнання. Також можна пофарбувати стіни по-різному.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з 5-дюймовими способами трансформації інтер'єру за допомогою нестандартного настінного живопису. Над корисними порадами для тих, хто перебуває в небезпекі ремонту.



Домашній ролик - бюджетний варіант, який може бути якісно настінний самостійно і на свій смак. Добре, зробити цей вид фактурного ролика для декоративної шпаклівки для будь-якого.

Який візерунок буде залежати тільки від вашої фантазії, і це сама красива!

Розкажіть про це творчий майстер-клас для ваших друзів, які також Вони потребують красивих стін. квартири.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное