Як приготувати білковий крем з лимонною кислотою

Якщо ви хочете дізнатися, як прикрасити торти, спробуйте цей крем! Запропонували мені другу, яка працювала шеф-кухарем кондитерської справи в гарному ресторані більше 15 років.

Білковий крем "Бузе" Він порадує всіх! І все завдяки своєму дивовижному смаку. Сметана нагадує білок, але на відміну від нього, «Веселе мелесу» збивається міксером в водяній бані і неможливо зіпсувати її, якщо ви дотримаєте рецепт точно.



ДепозитФотогалерея

Мокра bezel cream Після застосування кремовий вершки покриті легким скоринкою, а всередині залишається м'яким, що дав назву крему «Вітній замах». Кремові інгредієнти прості і доступні кожному. Я впевнений, що ви можете легко знайти їх в домашніх умовах, тому що вам потрібно тільки білок, цукор і лимонна кислота.

Сьогодні видання. "Сайт" Тексти пісень, а це означає: Він розповість про те, як зробити смачним простий крем "солодкий вітер"й Щоб прикрасити і заповнювати будь-яку випічку!





ДепозитФото інгредієнти
  • 4 яйця
  • 1 ст. цукру
  • 1/4 ч.л. лимонної кислоти




ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Відокремити білки з жовтків. Покласти жовтки біля і використовувати їх для іншої страви. Змішувач злегка збити ковдри.



  2. Паралельно готують водяну баню. Для цього покласти горщик води на плиту. В той час як вода нагрівається, додають цукор і лимонну кислоту до білкової ємності. Збийте всі інгредієнти міксером на 1-2 хвилини.



  3. Поставте ємність з вершками на водяній бані (щоб вода вже кип'ятить) і збийте міксером ще 10-15 хвилин. Маса повинна бути білою і пишною.



  4. Коли крем з'являється сліди з короли (крем починає переходити на королу), видаліть його з каструлі і збийте приблизно 3-4 хвилини.



  5. Це, готове крему. Дочекайтеся, поки він не охолоне і насолоджуйтеся декоруванням своїх випічок. До речі, при бажанні крем після приготування можна забарвити харчовими барвниками.



    ДепозитФотогалерея



Редакційна консультація Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити meringue в мікрохвильовці. Чудова: тільки два простих компоненти можуть створити вишукану солодкість!

Дуже приємно, після перегляду цього рецепта я мав бажання остаточно купити цю дуже мікрохвильову піч, щоб зробити життя простіше і іноді варити такі прекрасні страви.





ДепозитФотогалерея

Це дійсно універсальний крем для випічки! Дуже смачний, відмінно зберігає форму (навіть квіти з неї), готуються легко і просто від імпровізованих виробів, не розтоплюється на сонці і не зіпсується без холодильника. На шляху, в наукових умовах, також називаються «свіження» Швейцарський Мерингуей

р.

ДепозитФотогалерея

Swiss meringue традиційно тортиТорти і кекси. Наприклад, кислий торт з яблуками смакуватиме мільйон разів краще за допомогою ковпачки солодкого ніжного мелесу.

Подаруйте смачний рецепт з друзями, вони обов'язково подянуть вас за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное