Молитва за народження здорової дитини

Підготовка до народження дитини займає багато часу і зусиль. І який гріх приховати, вам буде потрібно багато грошей, щоб купити потрібні речі. Вам потрібно все. Але разом з фінансовою підтримкою, майбутній мама потребує захисту і підтримки. Кожна жінка хоче породжувати здорову дитину і одночасно залишатися здоровим. У цих ситуаціях це допомагає. молитви про немовлят і пологів.



ДепозитФотогалерея

Дуже часто вагітність і пологи супроводжуються нападами паніки і страху: що якщо щось йде неправильно, раптом поганий лікар або дитина буде страждати? У таких моментах важлива консолідація та духовна допомога. Допомогти. Молитва Пресвятої Богородиці для дітейй Королева Небеса завжди почнеться і допоможе всім, хто запитує.

Непристойний образ Пресвятої Богородиці довгий час був венозований нашими предками. Найпривабливіша не віра вважається повнопотужним міжнаряддям страждаючих мам. Підтвердженням цього є безліч іконок, пов'язаних з образом плода Божої Матері.





8 січня на честь православних віруючих. Ікона Божа Матір «Дупа в пологах»Він називається народом "Панагія". Молитва на цей день має особливу силу. Белієри просять здорового народження і здоров'я новонароджених. Ви можете молитися як вдома, так і в храмі. Коли виникають страхи і сумніви в душі.

Тому, коли ви отримуєте те, що вам потрібно до пологів, не забудьте зробити невелику, але дуже важливу покупку - святий образ Богородиці, допомагаючи майбутнім мамам. Не дарма, що Церква вчить нас тим, хто молиться перед образом, не звертається до ікони, але безпосередньо до Матері Божої Матері.





Сильний. Молитва Пресвятої Богородиці для легкої дитини І народження здорової дитини допоможе знайти миру і захистити від недуг. Вагітні жінки і їх родичі можуть сказати слова про витонченість. Головне, що молитва йде з серця.

Молитва перед народженням Прийму, Божої Матері, сльозної молитви своїх служителів, які пливуть до тебе. Ми побачимо вас на святій іконі в її вомбі, що підтримує ваш Син і наш Бог, Господа Ісуса Христа. Я, безболісно і безболісно, ви закинуте Хім, як матір сорбу, так і слабкість синів і дочок людського погляду. Ми молимося вам, Господи, що ви можете помилитися, і що ви можете бути веселими.





Ми, хто грішники, засуджені в хворобі і в судах дітей наших, рясно запасні і переконливо переплітаються, наші діти і, таким чином, народжуються їм, від тяжкої хвороби і гірких сухарів, доставляють їх; дайте їм здоров'я і благополуччя, і їх харчування збільшиться силою, і ті, хто живить їх буде наповнений радістю і консолідацією, а також сьогодні Висвітлення від рота дитини і Господь виконав свою роботу.

О Мати Сина Божого! Похилого до матері синів чоловіків, і до твоїх слабких чоловіків: захворювання, які прийдуть на нас, скоро загоюються; суди і суди, які лежать на нас, будуть ковчими, і не розсмоктують сльози і зітхають від своїх рабів. Подаруйте нам в день неприємностей, перед Вашою іконою тих, хто падає, і в день радості і доставленості одержують вдячну хвалію нашого серця.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Його ім'я, як ми і наші діти славляться Ви, милосердя і вірна надія нашого покоління, назавжди і коли-небудь. Амен.





ДепозитФотогалерея

Діва Марія допомагає всім! Будь-який, хто просить допомогти, отримає те, що вони хочуть. Молитва Пресвятої Богородиці дуже міцна, вона може створити справжнє диво. Потрібно вимовляти витончені слова свідомо, думки повинні бути чистими, і запит щирого.

Молитва є великою силою, тому ви повинні взяти його серйозно. Ви можете запитати як для вашого здоров'я, так і для родичів і друзів. Для хворої людини можна молитися до св. Матрони, які зацікавили людей з багатьох серйозних недуг.

Збережіть це. Сильна молитва для дітей І не забудьте поділитися своїми друзями. Боже!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное