Як пришити чарівну сова з тканини

Сова завжди символізувала мудрість і таємничість. Цей ноктурний птах дійсно досить майстерно приховує до темного, дуже мудро веде його життя і полювання під захистом місяця.

Недавній Сова На одязі, муги, фігурки, фігурки та інші предмети стали трендом. Але чому витрачати гроші на вишукані фігурки, предмети живопису, різні аксесуари, адже за допомогою ваших вмілих рук, шматки тканини і швейних аксесуарів можна створити дійсно чудовий ремесел у вигляді сова.

Такий веселий і корисний елемент декору можна використовувати як подушку для сну, так і для дівчинки або для зберігання віддаленого від телевізора. Все залежить від вашої фантазії і вибору варіанту!





ДепозитФотогалерея Сова з тканини Сьогодні видання "Сайт" Як я можу. шитиМи можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. На мій погляд, чарівна сова - найкраща подушка для сну!

97577697



ДепозитФотогалерея Вам буде потрібно
  • картон
  • фліп
  • наповнювач
  • оздоблювальні матеріали та прикраси сова
  • свінгери
  • голи




ДепозитФотогалерея

Прогрес роботи
  1. Перемістити візерунок до картону. Візьміть відповідні шматки тканини і обведіть деталі за шаблоном.



  2. З'єднайте частини тканини, заповнюємо їх наповнювачем і пришиваємо, як показано на наступних фотографіях.

    р.



  3. І зробити виріб міцним, зробити міцний дно для нього. Додати до сови дрібні деталі у вигляді очей і замочити.





Це найпростіший. Сова-роботай Наприкінці статті ви знайдете докладні описи як зробити такий ремесла. А після невеликого тренування ви можете почати створення справжніх шедеврів!

Ви також можете надати вільний смолу до вашої уяви і використовувати всі види засобів для декору, вибір якого зараз величезний: стразами, намистинами, паєтками, кнопками, стрічками. Я також запропоную вам ознайомитися з 7 цікавими ідеями. Сова роботай

  1. Подушки у вигляді сови прекрасно впишеться в інтер'єр і припаде до смаку не тільки дітям, але і дорослим! 414627



  2. Я раджу з цією чудовою ідеєю! Я, безумовно, зроблю щось для моєї дочки.

    ДепозитФотогалерея

  3. Таке ремесла обов'язково стане в нагоді в господарстві! У мене є схожий один в домашніх умовах: Я тримаю телевізора дистанційно, іноді я спати на сови. кв.м.



  4. З таким іграшкам будь-який інтер'єр буде більш комфортним!



    ДепозитФотогалерея
  5. Є вся родина сов.



  6. Ви можете зробити таку сови від повсті або будь-якого іншого щільного матеріалу, який у вас є.

    ДепозитФотогалерея

  7. І можна повісити на двері, лампу або прикрасити ялинку з ними на зимові свята.



    ДепозитФотогалерея


Детальніше виготовлення Ви можете подивитися цей відео.

про:blank

І в цьому відео голковий канал «Текстиль і декор» показує майстер-клас про те, як пришити сова з бруків тканини своїми рукамий

про:blank

Символом 2019 року є жовта Землі. Я пропоную вам ознайомитися з ще одним детальним творчим майстер-класом, який навчить вас легко і дуже швидко зробити милі свині з шкарпеток. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Я впевнений, що така корисна іграшка порадує всіх дому. Крім того, сова з тканини буде гарним подарунком студенту як символ розуму. До вчителя, як символ мудрості, а деякі з цих птахів будуть служити красивим. Оформлення будинкуй

Поговоріть про цю ідею друзям, які також не байдужі до таких милих речей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное