Чому не варто боятися розлучення

На сьогоднішній день заклад сім'ї переживає далеко від кращих часів. Кожен рік менше і менше пар вирішує правозастосувати відносини. І серед тих, хто погоджується на такий важливий крок, тільки чверть шлюбів проживає до 10 років разом.

Незважаючи на те, що розлучення є проблемою двох, в суспільстві вважається, що це жінка, яка страждає найбільшою після розпаду сім'ї. Але це правда? І сьогодні ми намагаємось отримати правду зрозуміти, чи це так важко для жінки після розлучення. Ми також знаємо, що говорять один одному. розлучення, звертаючись до свого досвіду.

р.

ДепозитФотогалерея

У питанні гендерної рівності, проте для жінки головний критерій успіху – сім’я. Занурення кар'єри, наявність цікавих хобі або насиченого суспільного життя - все це, на думку інших, не важливо як шлюб.

А якщо сприймати завдання «розуміння» чоловіка, то не дивно, що розпад сім'ї вважається болючим ударом майбутнім перспективам жінки. У той же час, якось забули, що в більшості випадків (близько 70%) самі ініціатори розлучення. нещастяні дружиний

р.



Більш того, опитування в розвинених країнах Західної України показують, що близько 75% одної жінки проти нових відносин. Але є люди більше дивитися себе, і більше залучених до побутових хорів. Це ставлення жінок тільки доводить, що більшість жахів самотності не більше фантастики.

Перше, що лякає мене бідністю. Як, якщо це сім'я. УвійтиТак гроші будуть щільні. Але якщо жінка зробила свій внесок у сімейний бюджет, то після вильоту її чоловіка, кошти не можуть стати ще більше.

2187677

ДепозитФотогалерея

«Не було вибору, тому я вирішив побудувати кар’єру. Тоді вона переїхала до Сочі для роботи, взяла сина з нею. Я відвідав кілька інших країн. Якщо я був одружений, це не сталося. до Анна

«Гроші стають страшними, що дивно. Зникли менше бруду і пилу, зникли речі. Зігніть мої друзі безкоштовного завантаження. Вона пішла до психолога, розуміла себе, змінила своє ставлення до грошей і почала заробляти більше. Я купила сорочку на всі дні тижня, і в цілому більше не захопився своєю любов'ю покупок. Я нарешті отримав кішку (мого чоловіка був алергічним). З мінусів нічого не приходить до розуму, шкода. до Катерина

«Після розлучення я почав виявити, що було тільки більше грошей. Зростали професійні, тому зростання доходів. Я дійсно відчував його при виборі пальто: я не можу вибрати між строгим сірим і чорним з капюшоном. В кінці я зрозумів, що я можу дозволити собі купити обидва.





ДепозитФотогалерея Одномісні мами. Часто бояться, що не буде вільного часу після розлучення. Як, якщо ви не встигли в повній родині, уявіть, що це так, щоб зробити все без чоловіка. Але хоча чоловіки беруть участь у сімейних справах, часто на їхніх плечах знаходяться лише незначні ремонти. При цьому дружина зобов'язана нагадувати 10 разів, перевірити 5 разів, а потім попросити її переоцінити.

Після розлучення, коли ніхто не прасувати і мити сорочки, варити 5-літрові горщики борщу і звітувати про будь-який час, виходить, що немає більш вільного часу і енергії.



ДепозитФотогалерея

Диворце є одним з кращих рішень, які я коли-небудь зробив. Зараз у мене є вихідні, тому що мій екс-людейдж буде приймати свою дочку. Якщо цей джентльмен також платив алімонію, він буде абсолютно чудовим.

«Нові, після роботи я можу легко ходити або піти покупка. На щастя, ніхто не буде нести мозок, що не дивно де, і він чекає на вечерю, втомився і голодний.



ДепозитФотогалерея

Нерідко жінки люблять лякати в перспективі без особистого життя після розлучення. Маул, жінка Чи не цукор - хто хоче, розлучення з дитиною? Але її екс-дружина напевно скажеш, що такий видатний чоловік буде дуже популярним. Навіть якщо у нього є тільки дві віртуї: він не п'є або переходить до в'язниці.



ДепозитФотогалерея

«У мене є один судовий шлюб 19, без дітей або поділу майна. Але тепер я чую від друзів, які я використовую і розлучаю жінку, яка ніхто не потребує. Особливо спробували довести цей вибух і його симпатізатори.

«Чим не можна почути питання від моєї сім’ї, чи пішов я, так як якщо бажання розлучення є деяким змом. Не дивлячись на те, що мій чоловік був першим для розлучення, як сім'ї, так і для мене. Коли вони будуть піклуватися про своє життя?

«Святий чоловік був вражений, як він може скористатися жінкою з дитиною. Соля є те, що я одружений з дитиною, і він одружений жінки з дочкою підлітків.



ДепозитФотогалерея

Статистика показує, що чоловіки і жінки в рівних числах укладаються після розлучення. шлюбй Таким чином, виписки на сайтах знайомств, такі як «бабаба з причепом, які проходять» лише демонструють ставлення конкретного чоловіка, який прийшов з того, чому ніхто не напише йому. По суті, ні розлучення, ні діти не перешкоджають нових дат, ні можливості створити міцну і щасливу сім'ю.



ДепозитФотогалерея

Звичайно, розлучення не можна назвати. Найкрасивіші моменти в життіВін автоматично зробить жінку насиченою, бажаною і щасливою. Але іноді це тільки через розлучення, які ви можете вирішити проблеми, які ви не можете перенести. І вона залежить від самої жінки, чи вона ламається після цього кроку або стає краще.

Нещодавно ми вже розповіли про те, які якості жінки відлякують чоловіків в шлюбі і прискорили поломку сім'ї. Обов'язково погляньте, можливо, в деяких точках ви дізнаєтеся самі і знайдете причину проблем. А також подивіться на які кольори шлюбу починають грати в старій вікі. Все не так прозаїка, як це може здатися на перший погляд.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное