Як приготувати суп без картоплі

Коли час варити вечерю так коротким, я отримую допомогу. гречана з овочами. Для того, щоб годувати свої швидкі продукти з найбільш корисними продуктами, я маскую смак з вершковим сиром. Ось це, ідеальне поєднання і навіть мільйон вітамінів в одній ложці! Це випадок, коли мама щаслива, і родичі щасливі і добре подаються.



ДепозитФотогалерея

Незвичайне поєднання овочів і злаків робить цю страву смачною, здоровою і дуже сердою. Ви можете приготувати суп на воді або курячий бульйонДодати м'ясо потрібно. Хоча рецепт містить сезонні овочі, можна приготувати суп круглий рік за допомогою замороженої овочевої суміші. Так вигідний подвійний - час приготування значно знижується.



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 1,5 л води або бульйону
  • 70г гречки
  • 100г брокколі
  • 1 морква
  • 1 цибулина
  • 1/2 молодих кабачків
  • 50г зелений горох
  • 150г вершковий сир або 2 плавлений сир
  • 1 зубчик часнику
  • рослинно-масляний
  • сіль, спеції за смаком
  • зелений






Підготовка депозитних фото
  1. Зучині, морква і натрію на дрібній тертці. Легко використовуйте овочі в рослинній олії і додайте до кипіння бульйону.



  2. Поставте гречку в суху сковороду протягом декількох хвилин і додайте до бульйону.



  3. Очікуйте до кипіння супу і додайте пасерувати овочі, брокколі, горох, часник і вершковий сир до нього. Якщо ви використовуєте плавлений сир, натирайте його на дрібній тертці і додайте його на початку приготування.



  4. Стирайте, знижуйте вогонь і накрийте каструлю кришкою. Пізніше солей, додати спеції і зелень. За 10-15 хвилин суп готовий.
  5. Суп смачний і холодний. Бодибилдерши!





Перші страви прекрасно задовольняють голод і залишають позаду відчуття легкості. Вершковий суп - це відмінна їжа на зиму. Візьміть цей рецепт і варіть для вашої сім'ї в холодну пору року!

Ще один хороший рецепт - легкий суп "Сніжбол" з консервованим горохом і вареним яйцем. Чудовий перший курс для дітей.

Я люблю оригінальну. гречана? Збережіть його у закладках та діліться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное