Мова тіла

Доведено, що 80% інформації людина отримує за допомогою невербальних сигналів - жести, вирази обличчя, постави, виглядає, зовнішній вигляд співрозмовника. Мова тіла Це також впливає на те, що інші думають про це. Щоб зробити ваше тіло простим, а не траєктором, уважно ознайомтеся з нашим коротким посібником з мови тіла та дізнайтесь, що кожен безневинний жест означає. Ось пояснення!





"Сайт" Покаже вам, що жести і постави краще не зловживати під час спілкування, щоб не руйнувати вашу привабливість повністю. Тіло та мова Він розкриває справжні наміри співрозмовника для одного або двох!

Гести і пози
  1. Рука за спину.
    Такий жест – сильний негативний сигнал іншим. Коли ви тримаєте свою руку за спиною, з'ясувавши її з іншого передпліччя, шанси ви сердитися, sullen і не налаштувати для конструктивної розмови. Чим вище одна рука тримає іншу, тим агресивніше ви здавалося б.
    645265 р.

    ДепозитФотогалерея
  2. Руки в замку
    Здавалося б, руки застібаються в застібку і укладають на стіл, змушують вас дуже серйозною людиною. Але співрозмовник, навпаки, не думає так: цей жест безпосередньо вказує на вашу близькість і небажання проводити розмову. Правда про руки, що перехрещуються на грудях.


    ДепозитФотогалерея
  3. Руки в замку, що проводяться на обличчя
    Варіація попереднього постави, що виражає максимальну ступінь замикання. Чим вище руки, тим більше хочеться приховати від співрозмовника «в будинку».


    ДепозитФотогалерея
  4. Волохаті ноги
    Коли у вас є розмова з щиколотками, перехресними, і як бонус, ви приховуєте руки в кишені, ви покажете небезпеку в власних словах. Не послухайте, що ви спробуєте розповісти йому! Руки, приховані в кишенях, не дуже успішна спроба приховати нервозність від сторонніх очей.


    ДепозитФотогалерея
  5. Фісти застрягають у своїх боках
    Ця постава зловживає всім і всім, часто не даючи йому своє істинне значення. (Українська) Яке повідомлення про мене? Я все одно не погоджуюсь. Коли у вас немає ніде ставити руки, ви не повинні класти їх з боків, особливо складаючи руки в кулак: співрозмовник сприймати вас як агресивний характер, втратити будь-яку схильність до розмови і втратити дорогоцінну довіру.


    ДепозитФотогалерея

  6. Посмішка гачком
    Для багатьох такий гранат став звичкою, але це не ознака доброчесності. У співрозмовнику сприймати вигнуту посмішку, як вираз саракського. Щоб зробити приємне враження і створити довірчий зв'язок, посмішка щиро і відкрито.


    ДепозитФотогалерея
  7. Розсувна постава
    Спина з гаком не тільки завдає шкоди здоров'ю і не йде до будь-якого, але і зараз, а потім подрібнюється до інших: «Я не впевнений в собі, я безпорадний, у мене немає ніде гірше!» Так само йде на гайку. Розсувна постава і красива гайка змінить ваш зовнішній вигляд краще, ніж новий наряд, плюс дарувати безпрецедентну впевненість.
    476230 р.

    ДепозитФотогалерея
  8. Рука в роті
    Не секрет, що несвідомо доторкнувшись рота під час розмови, є ознакою брехні. По-друге, де видно, що людина, яка поважає себе і інших, охоплює рот під час розмови – дізнається, що говорить він. І третій, дивлячись на тебе, співрозмовник подумає, що ви уникаєте розмови або хочете приховати щось.
    68815988

    ДепозитФотогалерея
  9. великий палець
    Цей жест знайомий всім: людина, здається, вказувати його великий палець кудись назад, дивлячись на співрозмовника. По суті, такий безневинний жест може розглядатися як надзвичайно допустимий. Будь-яка фраза, яку ви думаєте, буде виглядати як sloppy go-ahead.


    ДепозитФотогалерея
  10. Індекс загрози пальця
    Я впевнений, що ви часто використовуєте цей жест, щоб переконувати свого співрозмовника щось, але ефект навпаки: люди, які навчаються. Для того, щоб не заробляти репутацію «обмеженого вчителя», не зловживати цей жест!


    ДепозитФотогалерея


Ми переконані, що у нас є більш відкриті та привабливі люди! Секрет харизми і пам'ятка простий: чим більше натурального вашого поставу і фреш ваших жест, тим приємніше враження, що ви робите на інших. Випрямляйте спину, отримайте руки від обличчя, і відкрийте долоні, і ви побачите, що люди досягнуть вас.

Чи знаєте ви, як читати наміри співрозмовника безневинними жестами? Не забудьте поділитися статтю з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное