Monica Bellucci's Краса Секрети

З дитинства дівчата прищеплені в любові до краси: красиво одягатися, зробити зачіски, навчити як правильно використовувати косметику. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Але час не запасається. Вікування клітин Тіло веде до того, що краса поступово відцвітає. А потім бажання залишатися свіжим і красивим тільки гострими. Немає бажання виростити старий і покласти з віком.

І сьогодні видання. "Сайт" Про жінку, яка знає, як виростити. Це про знамениту італійську акторку Monica Bellucci, яка у віці 54 не тільки з'являється на катанні, але і не сором'язливо говорити про свої недоліки.





ДепозитФотогалерея Вік щастя ідеальний вік? Деякі кажуть 20 років, деякі кажуть 35, деякі кажуть, що найкращий час починається після 45. Зрозуміло, є дівчата, які відчувають себе на 25. Так, можливо, це не про чисел, це про себе. Італійський фільм зірка Monica Bellucci вважає, що з жінками віком краще.

«Я ніколи не хочу бути 20 знову. Сьогодні Я багато щасливих, ніж я був, коли я був молодий, коли я просто намагався визнавати себе і постраждали від небезпеки. На 54 я знаю, що мені потрібно і що я можу зробити без. й



ДепозитФотогалерея

Моніка вважає, що кожна жінка повинна спочатку навчитися любити її тіло, незалежно від того, наскільки це може виглядати ідеально. Кожен ідеальний є фантастичним, і бездомний Не менш красиво, ніж худий. З цією реалізацією починається найкращий час у житті жінки.

«Подарунок красиві на 20 – норма. Але будучи гарним на 35 і 45 вже є спосіб життя.



ДепозитФотогалерея

Сама актриса продовжує лазити в універсальній адорації. Вона ніколи не вдалася до допомоги пластичних хірургів, не вичерпає себе дієтами або навчанням, але самолюбна, трохи лінь і пара секретів тримати її в хорошій формі.

  1. Без голодних ударів і глутонії «Я розумію, що я ніколи не буде тонким. Я люблю харчуватися, тому не хочу дотримуватися дієти. Я не хочу бути підробкою. Іноді я можу дозволити додаткове скло вина або шматочка торта, тому що без маленьких слабкостей ніде.

  2. Спорт для радості Я люблю йога, але я не можу регулярно тренуватися. Я ходжу в басейн 3-4 рази на тиждень. й



    ДепозитФотогалерея

  3. Лоти води. Моніка напої багато чистої води, щоб зробити тіло чистим і відновити швидше. Це допомагає зберегти здоровий глянець шкіри.

  4. Догляд за шкірою Щоранку, італійська жінка бере на себе холодну душу тонізуючи її шкіру. Потім тонік очищає обличчя і застосовує крем зі світлою текстурою.

    "Чому я розумію, що сонце погано для моєї шкіри, я не можу допомогти. Я люблю сонечко, акторські вироби.



    ДепозитФотогалерея

  5. Мінімальний макіяж «Дивний макіяж не для мене. Я можу використовувати тільки тонше або фарбувати мої вії. Косметика красива при підкресленні індивідуальності. й

  6. Улюблений колір «Зроби в 5 ранку, щоб бути в навчанні в 6 ранку?» Ні, спасибі! Якщо я відновив, то я обираєте чорний наряд, щоб вийти в світ - це допомагає приховати багато. Це практичний і смішний. й



    ДепозитФотогалерея



Найвищий секрет Моніка Дзеллучі полягає в тому, щоб охопити себе. Це, на її думку, залежить від краси і щастя. Всі ідеали і стандарти краси тимчасові, як і сама краса.

«Люди говорять я досить. Але це те, що я вибрав це життя. Я люблю спосіб життя, і це мій головний секрет краси.

Я просто хочу бути щасливим для Monica Bellucci, який знає, як насолоджуватися життям, а також легко ділиться секретами з нами. Ймовірно для порад зрілі Ви повинні слухати, правильно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное