Молитва на День Божої молитви

День Бога хрещення 19 січня вважається одним з головних свят православних християн. Ісус Христос був хрещений в Йорданії. Живці по всьому світу чекають на свято, щоб зануритися в лід отвір, очищати себе від гріхів і поліпшити здоров'я протягом усього року.

Напередодні Хрещення (січень 18), віруючі традиційно дотримуються строгої застібки, відвідування храму, доброго і, звичайно, читання молитви. І сьогодні видання. "Сайт" Покажіть вам, що молитви читати напередодні свята, щоб вони почувалися.

р.

ДепозитФотогалерея

Молитва за Хрещення має особливе місце в серці кожного вірителя. Адже саме на цьому святі можна очистити душу і думки від гріхів. Для цього слід пити загартовану воду, зануритися в льодову воду, і відредагувати молитву.

«Христос Ісуса Христа, Сина Божого. Не сердитися на вимогу серця, але не відмовлятися від нескінченної мерії. Нескінченно мене за побажання і вирізати пекло. Може все, що приходять, щоб пройти зараз і назавжди. Амен.





Біловодці не тільки п'ють забрудненої води на порожньому шлунку, але і посипають їх домами. І для тих, хто вирішив зануритися в отвор, є спеціальна молитва, яку слід прочитати перед дайвінгом в воду.

"У Йорданії ви закріпили, О Господи, з'явився племінний голос, ваш улюблений Син, намовляючи вас, і Дух у вигляді голуба, ваше слово." Христос присутній між християн



ДепозитФотогалерея

Санктифікована вода знімає як тілесні, так і духовні захворювання. Вона навіть посипає ліжко хворого. Слід зазначити, що потужність хмільної води зберігається протягом усього року. І перед питтям освяченої води слід сказати про сильну молитву, яка допоможе відбити всі захворювання.

Господи мій Бог, може Ти святий і святий вода буде вашим подарунком для ремісії моїх гріхів, для освітлення мого розуму, для зміцнення моєї духовної і благородної сили, для здоров'я моєї душі і тіла, для підсудіння моїх пристрастей і непідтверджуючих через нескінченні милосердя до твої молитви Чистої Матері і всіх Ти святих. Амен.



ДепозитФотогалерея

Напередодні Хрещення, різні конспірацій є надзвичайно міцними, і тому багато хто говорить про особливу молитву на ніч 18-19 січня, щоб привернути удачу, благополуччя в будинку і процвітання в бізнесі.

«У ніч я піднімаюсь, займала воду. Свята вода, свята ніч, освячення душі і тіла, приходять, ангели, кришка з тихими крилами, принести мир Божого, принести Бога до дому. Я вітаю Бога, Я кладаю Бога на столі, Я молюсь Пресвятої Богородиці і Івана форерунера: До хрещення Христа, чесний форевер, екстремальний пророк, перший martyr, швидше і пустелі, наставник, чистоту вчителя і тісна дружба Христа!

«Я променю, і без рекурсу до вас з вашого допиту, не змушувати мене гріхів падати багато; відновити свою душу, відступаючи, як другий хрещення, очищати мене, гріхів дефілів, і зв'язувати мене до лука, і ввести царство небесного, нікому не злий.» Амен.



ДепозитФотогалерея

Багато людей вважають, що плавання в отворі обов'язкова частина свята. Тим не менш, це не так, бо набагато важливіше відвідувати службу в храмі, щоб причастити і зібрати хмільну воду. З 18 січня по 19 січня можна поплавати або після вечірнього обслуговування. Однак рішення про занурення в льодову воду прийнято тільки самим особою, якщо його здоров'я дозволяє йому.

Габаритний зображення

ДепозитФотогалерея

Православний хрещення Бога Завершальним святом Різдва Христового, яке повинно відбуватися правильно: відмовитися від м'яса напередодні Різдва (18 січня) і не їсти до першого вечора. Також заборонено робити рукоділля на свято, запозичувати гроші, крі, кварель або займатися важкою роботою.

Ви не втратите їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное