Як підняти дітей Михайла Кожухова

Батько намагається пройти на всіх його досвідах до сина, щоб культивувати чоловічий характер в ньому, викласти правильні принципи життя. Мати лікує сина зовсім по-різному: вона показує догляд, відданість, навчає бути добрим і люблячим.

Але батько має особливий емоційний контакт з дочкою, вона не копіює його як матір, але будує відносини з ним.

Які відмінності між вихованням хлопчика і дівчини, розгляньте персональну історію мандрівника і телеведуча Михайла Кожухова.





З сином ви завжди переоціните бар, а з дочкою - недоотриманий. Не знаю, як боротися з дівчатами. З хлопчиком зрозуміло, що ігри грати і які іграшки купити, і дівчата є чужорідними істотами!





ДепозитФотогалерея А потім було виявлено, що емоційне щастя спілкування з дочкою переходить все. Ви більш вимогливі до вашого сина, ви хочете, щоб він був краще, ніж ви, і підняти бар, забороняється високий. З дочкою, такі речі не проходять, ви повинні знижувати цей бар весь час, навпаки. Саме тому ви розтоплюєте з одного погляду, Кожухова розкриває.

3610Р. 4200Р.



Коли діти народжуються, людина відчуває відповідальність і усвідомлює своє завдання - показати маленький хлопчик і маленьку дівчину, яка людина повинна бути. Єдина відмінність полягає в тому, що хлопець буде рівним батьком в процесі свого становлення, і дівчина вибере чоловіка, як батько.

Згадує мандрівник: Я пам'ятаю дуже добре, коли вони народилися, коли я відчував як дику радість і почуття великої відповідальності. Я сподіваюсь, що я відчуваю, що я роблю. Принаймні я буду прикладом до них. й

р.

ДепозитФотогалерея

Він розповів Козухова про свої помилки. Він був занадто зайнятий з роботою. Перше слово його сина - "старший". Він приніс йому і дружину Кабулу, де працював військовим кореспондентом. Це був ризикований акт, що супроводжується внутрішніми проблемами.



ДепозитФотогалерея

Згодом він навчив сина, який він володів, не замислюючись про те, чи буде корисний йому в житті. Наприклад, щоб вижити в дикій природі, щоб зробити вогонь в дощі, щоб мати можливість читати потік гірської річки для контролю човна. Він не знав, що син його стане мандрівником, але він приготував його для подорожі, не запитуючи його побажання.



ДепозитФотогалерея

З його дочкою він не міг відкрити, так як на природі він був і залишився емоційно вилученою людиною. Кожухов не був багато і в кінцевому підсумку став телефоном і недільним дадом. Він має теплі стосунки з дітьми, але не сердець. Якщо батько не дає можливість відкрити повністю навіть дітям, то негативно впливає на їх здатність гасити.

72325237

ДепозитФотогалерея

Кожухов вважає, що діти ніколи не ростуть в очах батьків. А батьки в очах завжди великі органи влади: Я знаю за те, що мої діти не розуміють, що я все ще дорослий, як вони. Я шукаю свій досвід батьків, і я розумію, що вони були молодшими, ніж я зараз. Я думав, що вони були зрілими і твердими. Зараз мої діти бачать мене як тверді, так і дорослі, не розуміючи, що я ніколи не став.



ДепозитФотогалерея

Дитинообмін та освіта Дуже складний і довгий. Нема батьків, які пропускають його без помилок.

Не порушуючи голову з попелицею, потрібно прагнути до відповідальності. Особистість дитини в процесі освіти Утворюється на 70%, а лише 30% – результат самоосвіти.

Детальніше про те, як підняти дочку, і про правила виховання хлопчиків в наших статтях. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное