Фрази з прихованим значенням

Ми хочемо почути. зрада з іншої половини. Вона надихає і показує любов. Але часто буває, що непристойні фрази фактично пригнічують нашу особистість. Психолог Leon F. Seltzer вважає, що деякі компліменти можуть служити ефективним інструментом для маніпуляторів. По-перше, часто буває, що все добре виглядає в відносинах, але ви відчуваєте себе некомфортно.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" 5 фраз, які, згідно з психологами, часто використовуються маніпуляторами і неврозами. Але все залежить від природи відносин і слів може мати прямий сенс без хитрості.

Токсичні взаємини
  1. «Я мій Всесвіт! Я дихає тебе.
    Дуже переконлива фраза. Здавалося б, що може бути приємним? Але таке фраза може мати абсолютно різне значення. Дуже часто це говорить люди, які не можуть реалізувати щось інше. Якщо це говорить жінка / людина, яка не робить нічого іншого або не може знайти місце в житті, потрібно подумати. Після всього, в кінці ви будете маніпулювати: «Я жертвував все для вас, і вам буде так!», “Якщо ви залишите мене, я вбити себе!”, і т.д. Так думають про це і нехай Ваш партнер повністю розчиниться в відносинах. Поговоріть, спробуйте допомогти йому знайти хобі або роботу, соціальний коло. В іншому випадку відносини стануть токсичними.



    ДепозитФотогалерея

  2. "Все для тебе!"
    Можливо, улюблене слово нейротики. Ви не хочете, щоб ви не хотіли б це зробити. Але вони хочуть подякувати. Корисний принцип життя. Природно, вони роблять все в ім'я відносин, часто засвоюються себе. Ми працюємо тільки для вас, і ви нічого не робимо. Дуже часто в таких відносинах ви можете перетворювати в потерпілий і відчувати почуття постійного обов'язку вашому партнеру. У відносинах все повинно бути взаємоповно. Вам потрібно зацікавити свого партнера і відрізати те, що вам не потрібно в часі. Намагатися зробити це чітким для вашого партнера, який потрібно зробити все разом і знайти компроміс, не тільки жертвувати щось.



    ДепозитФотогалерея

  3. У зв'язку, я довіра до цінності.
    Маніпулятори використовують ці фрази, щоб дізнатися інформацію про вас, які потім використовуються проти вас. Коли ви відкриєте свою душу людині, ви повинні бути впевнені, що вона не буде перетворюватися в попелиці. Якщо ваш партнер використовує деякі з ваших оповідань у сварках або пригнічує вас своєю допомогою, подумайте про розбиття відносин. Довіра повинна бути, але тільки взаємопов’язаною з повагою. Вони не можуть запитати вас про інформацію, і вони можуть говорити тільки настрій.





    ДепозитФотогалерея
  4. «Для сім’ї треба приїхати. й
    Наприклад, у відносинах один партнер любить спілкуватися з друзями, має свої захоплення і діяльність. токсичний партнер завжди розповість про те, що сімейні питання. Таким чином, потрібно відмовитися від особистого простору і приділити весь час відносин. Нерідко він все ще зробить різні аргументи, які друзі погані, тільки гроші змащуються на стегні. Загальна демотивація. Така антетика на складі партнера дуже токсична. Після того, як спочатку він захистить вас від усього світу, а потім звикне вас від голоду і небажання розвиватися. Ми працюємо над взаємовідносинами і робимо час для одного, але важливо мати час і простір для відпочинку один з одним.



    ДепозитФотогалерея

  5. "З вами, Я втратив.
    фраза звучить як перша. У цьому випадку партнер повністю передає відповідальність за своє життя і зв'язує його до себе. Тексти пісень, а це означає: Незалежно від того, що ви робите, незалежно від того, як ви керуєте ним через життя, він все ще буде жертвою. Дуже часто вашу емпатію і бажання допомогти тільки провокувати таку маніпулятивну поведінку. Дуже складно побудувати таке ставлення до тривалої роботи. Постійне почуття обов’язково перенесе вас в межах. Так, невротик можна виправити, але тільки якщо він додає свою позицію і хоче стати щасливою повноцінною людиною, а не вашого тягару.

    , Україна

    ДепозитФотогалерея



Але це не означає, що все лаціна Ваш партнер тільки розповідає про маніпуляцію. Все залежить від його поведінки. Дуже часто токсичні партнери діють неоднозначно через дитячі психологічні травми, повторюють візерунок поведінки одного батька, або мали нездорові попередні стосунки.

У будь-якому випадку, у зв'язку з чим потрібно відчувати себе щасливим. Як тільки ви відчуваєте дискомфорт, спробуйте зрозуміти свою причину. Поговорити з вашим партнером і якщо це через нього, допомогти йому психологічно.

Ми також говоримо про те, чому ми повинні закінчити стосунки з токсичними родичами.

Якщо у вас є зв'язок з токсичним партнером. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное