Як приготувати короп в сметані

Я був удачливий, щоб змащувати avid fisherman. Я не люблю рибу, але я підтримую пристрасть чоловіка. Тим не менш, у нас є невеликий стан: він очищає і варить весь лов. Чоловіча коронна страва - смачна Печиво-печена коропай Для того, щоб спробувати цю рибу знову і знову, я готовий пробачити милий пальчик ловців на балконі і черв'яках, які періодично живуть в нашому холодильнику.





Сьогодні,Це легко.Покажіть вам щось просте. Кріплення коропа в духовцій Риба ніжна, соковита і легко відокремлюється від кісток.

Запечена короп рецепт Інгредієнти
  • 1 візок вагою 2–2,5 кг
  • 200г сметана
  • 1 морква
  • 4 цибулини
  • 1 лимон
  • 50мл соняшникова олія
  • 3 зубчики часнику
  • петрушка
  • сіль, спеції за смаком




ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Зніміть ваги від коропа, зріжте і ретельно видаліть всі внутрішні частини. Уважно промийте рибу під проточною водою і висушіть паперовим рушником.
  2. З кожного боку риби зробіть перехресні надрізи ножем, не відрізаючи хребта. Змішувати сіль, спеції, лимонний сік, рослинне масло і рубати рибу з цим маринадом зовні і всередині. доб.



  3. Обкладинка з фольгою і викласти в центр залишилися цибулю, нарізані кільцями. Поставте рибу зверху.



  4. Залиште його, щоб маринувати протягом години. Якщо ви поїдете по коропа з характерним річковим запахом, додайте щіпку горіха і 2 ст. горілки до маринаду.
  5. Очищені моркви і 2 цибулини натрієвого на великому тертці. Змішайте з дрібно нарізаним часником, зеленню, спеціями, сіллю і 2 ст.л. сметани. Ферма риби з цією сумішшю.



  6. Змастити рибу зі сметаною і загортати її в фольгу. Випікати в духовці, нагріти до 180 градусів, 60-90 хвилин.



  7. Подавати запечену коропу гарячою з гарніром овочів або пюре. Бодибилдерши!





Не кожен знає, як обсмажити рибу так, щоб він виходить соковитим, ніжним і з хрусткою скоринкою. Цей процес вимагає знань. Попередньо, «Це легко.Як отримати смажену рибу практично без кісток? Тепер можна сміливо купити рибу з невеликими кісточками - ви не відчуєте їх.

Чи знаєте ви, як правильно варити рибу? Спробуйте випікати скумбрія ціле в гірчичному маринаді соус. Швидко, легко і без зайвих страв!

Чи подобається вам статтю? Зберігайте рецепт закладених і обов'язково покажіть своїх друзів, як запікати коропу в духовцій

Категории

Смотрите также

Новое и интересное