Чому надмірна турбота про дітей

фраза: «сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‹с... Такі прикмети як «надійна», «відповідна», «приваблива» відразу приходять до розуму. Однак догляд може бути різним. Іноді це так непривабливий і комплексний, що ви просто хочете відійти.

І сьогодні видання. "Сайт" Вони розповідають про токсичну допомогу, яка часто йде від близьких. Більш того, вони можуть заявити тривогу, любов або бажання допомогти, але це не стає простіше для об'єкта надмірної турботи. Чому це відбувається?



ДепозитФотогалерея

У дитини є мами, які приділяють всім своїм вільним часом догляду, вихованням і догляду за дитиною. І це відбувається не тільки тоді, коли дитина є роком або двома, але і коли він 10, 15 або навіть 20 років. Друзі вважають її хорошою матір'ю, яка дає всю себе дитині, і вона постійно призначає, як вона любить її дитину.



ДепозитФотогалерея

В результаті посиленої опіки, залежна, нещастя, бездопоможлива, неприйнята до самостійного життя людини. Звісно, він може робити найпростіші речі, щоб служити себе. Але де потрібно докласти зусиль, він відступає - це відчуження до нього, він не звик до цього, це заборонено йому.

Токсичний догляд Він вже давно знає себе. Вони завжди вирішили для нього, що робити і що не робити, з ким і скільки грати, як тепле плаття.





Надмірна любов до дитини не дозволяє мати зрозуміти, що хвилюватися про комфорт і безпеку дитини, вона позбавляє від неї можливість жити повноцінне життя, дізнатися від помилок, отримати досвід, бути незалежною людиною.

Не дозволяючи дитині висловлювати бажання і відчувати потреби. Об'єкт обсесивної любові виростає почуттям обов'язки, що заповнює його замість вдячності. Він не був серйозно, він не чув, він був змушений вірити, і тепер він повинен.



ДепозитФотогалерея

Психологи вважають, що безтурботність Результат любові матері для себе, не для своєї дитини. Якщо жінка страждає від небезпеки і протиріччя, вона намагається знайти зовнішній об'єкт для виконання своїх бажань. І оскільки вона витрачає енергію на пригнічення внутрішніх конфліктів, вона незабаром починає використовувати енергію дитини.

Так вона каже йому: "Бу слабкий і безпорадний, і я подбаю про все." Вам не потрібно енергії, я збираю його і даю вам все необхідне. Залежна дитина може бути тільки грою і грати відповідно до запропонованих правил. В результаті об'єкт надмірної любові виростає з ненависті і хворобливою залежністю від матері.



ДепозитФотогалерея

Такі дорослі часто проводять своє життя в кишенні, збираючи накопичений гнів на випадкових партнерів. Вони намагаються замінити залежність від матері з тютюном або спиртом. І боротьба з апатією і невиправданими в своїх здібностях насначить їх життя.

Коли дитина молодий, батьки (або люди, які заміщують їх) в повній мірі контролюють своє життя. І нормально, як він росте, батьки поступово проходять контроль життя дитини. Іноді буває складно, іноді вона страшна. Взяти матери і батько не турбувати, незалежно від того, що відбувається, вирішили захистити, заборонити. І так кожен раз, приховавшись за любов'ю і турботою.





ДепозитФотогалерея, але аматор Не варто орієнтуватися на себе («зробити, що я не хвилююсь», «не ходити в будь-яку точку, щоб я не хвилююсь»), але на іншій людині, його благополуччя, потреби і бажання. Це єдиний спосіб виховання незалежної людини.

Ви коли-небудь бачили приклади токсичного догляду? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное