Як красиво запакувати одну квітку

Зимові свята вже пройшли, але ви не встигнете зв'язати око до 14 лютого, а потім 8 березня. Цей період так любить квіткові магазини і салони, тому що люди витрачають досить вражаючі суми грошей, щоб купити. красиві І привітати людей близьких до них.

І ось друг шахти, Олени, хто тримає флорист Для більш ніж 10 років він знає, як подарувати ще одну квітку, щоб він запам'ятався надовго.

р.

ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Я готовий 11 для вас. міні-розкладні ідеїй Кількість кольорів і розмірів не має значення.

Як запакувати квіти
  1. Для дівчинки подарунок не дуже важлива як увага. А особливий знак уваги стане міні букетом квітів, прикрашених своїми руками, адже ви поставите свою душу в неї і покажете, наскільки важливо для вас, для кого призначені квіти.



    ДепозитФотогалерея
  2. Упаковка повинна доповнювати букет, не стане основним акцентом. Варто підкреслити красу і витонченість кольорів, а при необхідності приховати свої дефекти або недоліки.



  3. Погляньте на те, що красива квіткова композиція в кошику! Букети в кошику можуть бути створені з різних видів квітів, красиво граючи їх.



  4. Чоловіки, зверніть увагу, що це буде 14 лютого!



  5. Я ніколи не думав, що я б мріяв про одного квітки.



  6. Я думаю, що я буду використовувати, що 8 березня. Це особливо вірно для батьків, які хочуть привітати своїх улюблених вчителів дитини.



  7. У моді натуральність, тому використовують натуральні елементи, джутовий, відчував, різні сітки, sisal, рисовий пергамент як декор.



  8. Дивовижна пишність!



  9. Не бере участь в декоративних елементах. Вони повинні бути тільки простим доповненням, основним акцентом має бути квіти.



  10. Ккрафтові листи вдало поєднуються з іншим папером, наприклад, з іржі листям тиші або яскравими журнальними сторінками. І якщо ви музиканти, то старі листи музики будуть дуже корисними.



  11. Стильний і смачний, це не так?





І зрозуміти, як зробити таку красу своїми руками, дивитися це відео.

про:blank

Редакційна колегія Екстравагантні троянди, пишні півонії, ніжні лілії, крихкі тюльпани, ароматний бузок ... Ваше серце заморожує з захопленням, коли ви подаруєте букет квітів. І так я хочу, щоб ця ароматна краса залишалася незмінною якнайбільше!

Я раджу дізнатися 10 хитрощів, які допоможуть зберегти свіжість квітів в вазі надовго. Напередодні свят особливо важливо!



Ці ідеї, можливо, найкращий спосіб красиво привітати близьких і знайомих з святами. Розкажіть своїх друзів про статтю в соцмережах, і, можливо, один з них буде робити те саме для вас, адже все важливо. Мистецтво!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное