Чому ви повинні мати себе

Коли ми перекриваємо сумними думками і поганим настроєм, ми часто відлягали себе за неї. Після того, як ми розповіли з усіх боків, що життя слід лікувати позитивно. Ми завжди сказали, що невірний настрій. Виявилося, що ми не були про це.

3781.0502



Володимир Яковлєв Роз'яснення Чому неприємний настрій Виникає і чому нам потрібна. Редакція "Сайт" Розповідає мені те, що.

Про поганий настрій Яковлев каже: Нещодавно я дізнався, що у мене є особливий орган, головне завдання якого полягає у псуванні настрою. Я серйозний, не дівчині. У вас також є такий орган. І він дійсно правий.

Амигдала, або амигдала, є зоною в мозку людини, яка відповідає за наші емоційні відповіді. Для хорошого і поганого. Один з мигдаликів несе відповідальність за радість, а інший для сумності, страху, тривожності та інших поганих емоцій.





Мигдальне тіло - це щось тривожна кнопка в нашому тілі. Відреагує на зовнішні стимули і активізує необхідні емоції. Включаючи поганий настрій.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не існує реального способу відключення, змусить його неприпустимо, тому що інші важливі емоції відключаться. Для чого потрібен гарний настрій. Яковлєв спробував пояснити.



ДепозитФотогалерея

Владимир говорить: Я часто прокинувся в розпаді настрою. Я вірю під ковдрою мислення про помилки, які я зробив, неправильні рішення я зробив, і наслідки. Я використовуюсь для того, що я думав життя слід лікувати позитивно.

Але вона виходить, я пропсував себе нічого. Якщо у мене є спеціальний орган поганого настрою, його навряд чи можна переконатися, що він залишається невикористаним. й



ДепозитФотогалерея

Це абсолютно право! Поганий настрій абсолютно нормальний і навіть необхідний для нас. Коли ми щасливі і оптимістичні, ми робимо плани. Але в моментах поганого настрою ми проаналізуємо ці плани, подивимося на них раціональний погляд і відкинути порожні фантазії.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І цей механізм був перевірений багаторічним досвідом та практикою.





Поганий настрій набагато ближче і ближче до нас, ніж хороший. Кожна людина здатна відчувати негативні емоції відразу після пологів, і ми навчаємо позитивних емоцій з часом.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Заспокійливий. Якщо не було таких держав, ми б поплавимо в хмарах назавжди і подивимося на світ через призму власних ілюзій. Поганий настрій приносить нам назад від небо до землі і говорить нам, де піти далі.



ДепозитФотогалерея

Ви можете сперечатися і сказати, що життя слід лікувати позитивно, ви повинні бути оптимістично про майбутнє і сподіватися на краще. Тим не менш, історія людства неодноразово доведе, що оптимісти не живуть довго.

Найкраща і найбільш перевірена стратегія життя – це реалістичність. Насправді це рівні прояви оптимізму і песимізму. Це те, що наш мозок. Це найкраща стратегія виживання мозку.



ДепозитФотогалерея

Поганий настрій допомагає нам зосередитися на проблемі, аналізувати його, і знайти те, що ви неправильно, що ви можете змінити, отримати до причини. Якщо це полегшує життя і дає можливість ніколи не зробити таких помилок.

Це потужний інструмент аналізу, який допомагає нам через життя. В цілому поганий настрій не гірше, ніж хороший. Щось ще більш корисно в довгостроковій перспективі. Завжди пам'ятаєте цей наступний раз, коли ви починаєте відчувати себе сумним, не покараєте себе.





ДепозитФотогалерея Важливо розуміти, що все повинно бути збалансованим. Потрібні бути замінені гарним настроєм і виконанням висновків, які ви прибули. Якщо ви навчитеся балансувати два, ви усвідомите, наскільки продуктивним може бути настрій.

Не можна довго триматися в поганому настрої. Останнім часом ми написали про те, як позбутися від негативних думок і захистити себе від стресу.

Щоб піднятися, іноді достатньо, щоб подивитися хороший фільм. Перевірити наш вибір кращих порад, які можуть розбити будь-яку нугу.

А також читайте статтю з найкращими думками Володимира Яковлева про вік і щастя.

Ви думаєте, що це добре, щоб бути сумним? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное