Як зробити плиту кокосової оболонки

Я роблю йога протягом 6 років і мій друг Тамара є 12. Так ми вирішили виконати нашу довгадку про відвідування йога семінару в Індії. Але в кінці Тома вдалося, і мій чоловік і діти не пустили мене.

Подруга благополучно поїхали в Индию поодинці і приніс мені весь букет кокосів, а також дивовижну вазу і ще кілька. кокос!

Для індіанців, кокосів - подарунок від неба. Вони не тільки їсти, лікують її, але і експортують її в різні країни. Я чую багато про переваги самої плодової олії і кокосової олії, але це було повне омолодження для мене, що оболонки можуть приходити в зручний, особливо якщо ви кокосова. Аксесуарий





Кокосова оболонка нескінченно дивовижна натуральна речовина в її можливостях. Вмілі майстри створюють з неї різноманітні предмети декору та побутової техніки: світильники, вази, чаші, свічники, фігурки. Вони роблять оболонки і свінгери Від сережок до браслетів і навіть гудзиків.

І є досить незвичайні предмети. Що про кокосовий мішок або навушники?

р.

ДепозитФотогалерея

Кокосові оболонки сьогодні видання "Сайт" 8 яскрава Кокосова оболонка фантазійХто прикрасить ваш будинок і завершить ваш образ. Я люблю No 5!

  1. Поцілунки натуральних матеріалів повинні бути такими. Кокос-потй Кокосові оболонки досить міцні і надійні як матеріал. В ідеалі такі горщики підходять для сукуленти і какті, так як ці рослини не вимагають частого поливу.

    1 990 Р



  2. За допомогою одного кокосового фруктів, мотузки, гарячого клею і металевого файлу можна зробити стильну підставку для ручок і олівців. р.



  3. Найпросто, що ви можете створити своїми руками з кокоса - свічник. До речі, за таким же принципом можна зробити чашу або олівцем. Зріжте верхню частину кокосового кокосу або попиліть її навпіл, приклейте ніжку зрізаною з дерева до дна з епоксидним клеєм, або, більш органічно, іншої (меншої) частини горіхової оболонки. Краї на вершині можна залишити рівним, і можна надати їм декоративну нерівність п'яти або вирізати як квітка, коротко, так як фантазія розповість.

    36589.



  4. А можна влаштувати екзотичну вечірку для друзів і подавати смачні коктейлі або м'які напої в половинках кокосових оболонок.

    ДепозитФотогалерея

  5. А якщо у вас є дочка, варто звертати увагу на кокосову оболонку педантів. Ваша маленька модниця оцінить цю прикрасу!



  6. Дитяча фантазія може запропонувати безліч несподіваних рішень!



  7. Кілька цікавих ідей.

    ДепозитФотогалерея

  8. Відмінний варіант. кокос У мене є браслет. Легко зробити. Щоб зап'ястя щільно вписалася в неї. З гострими краями отриманого виробу слід розгладити і відшліфувати для зручності. Це можна зробити за допомогою наждачного паперу. Цей браслет може відмінно доповнювати сережки тієї ж кокосової оболонки.







Щоб подивитися, як приготувати кокосову оболонку, див. це відео.

про:blank

А для тих, хто має шматочки парафінових свічок в домашніх умовах, буде корисно ознайомитися з докладним майстер-класом про те, як зробити свічку в кокосовому кокосі.

про:blank

Кокосова олія – універсальний продукт, який успішно використовується в косметології, приготуванні, медицині та побутовому господарстві. Якщо ви думаєте про це, кокосове масло є справжнім пошуком. Вони можуть вилікувати пошкоджене волосся, а також змащувати дверні петлі і світити вогонь.

Ви також можете дізнатися, як використовувати кокосове масло в господарстві. Ось як 48 способів!





ДепозитФотогалерея

Як ви можете бачити, непотрібно, на перший погляд, це може служити хорошим сервісом і перетворити в зручний і функціональний об'єкт. З кокосових оболонок можна зробити всю масу декоративній

І подарувати отримані вироби привабливий зовнішній вигляд, їх поверхня можна обмотати тканиною, обробленою візерунковою ниткою або шнуром, клеєм бісером, намистинами, іншими аксесуарами, які використовуються в рукоділлі.

Поділитися з друзями, вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное