Чому важливо бути толерантним до одного?

Кожна країна має свою психіку. У всіх є щось позитивне і негативне. На жаль, слов’яни мають таку рису як непереносимість.

Важливо мати позицію, але важливо поважати позицію, відмінну від себе. За нас ще важко.

Ми не можемо прийняти, що не всі нам подобається. Непереносимість проявляється різними способами. Один з його негайних проявів розповів блогер Лена Міро.

Р



ДепозитФотос Освіта толерантності Ви знаєте, що ви змогли здивувати мене вчора. Я не думав, що вам сподобався знак в центрі міста, що «Пі-сам заборонений»! Дійсно? Ви хочете?

Ну, поговоримо про толерантність. Не гей люди, але як толерантно ми один одному. Жителі будинку на вулиці Авіамотор хороші люди. Так само, як ви, ви красива, добра і толерантна. Все приїхали разом і подарували жінці, що не було нічого, щоб народитися з інвалідністю. й



ДепозитФотогалерея

"Як приходять? З'явилася причина. Керівництво компанії встановлена рампа на виході з входу. Не сподобалося. Евона Чорт, дивний! У зв'язку з однією особою, яка відключена, і люди страждають?

Що таке біль? Ніщо отримується в дорозі. Естетична панорама вулиці Анамотора зіпсує! У худобу-обмеженні немає, так само як, за логікою, не повинно бути пе*** у кафе на Новому Арбаті.

По-перше, мешканці будинку забарвили лаком ріжучих рампи так, щоб його не вдалося використовувати. І не думав, що це було досить, і вони просто зламали м'ясорубку. й





ДепозитФотогалерея «Найбільш цензурі я почув: «Я хотів би подумати, що мій голова, коли я подарував дитину від інвалідів», - сказала мама інвалідів.

Ти мій буні! Радіантне сонце! Ні до ручного Завтра ви скажете, що євреї повинні бути повіслені, немає, але вони повинні полум'я!

Чому сьогодні? Ви зараз любителям. Таджикс, які слідують вам за допомогою шати. В цілому, ви так толерантні, що ви ніколи не будете відключені або старі. й



ДепозитФотогалерея

Ви знаєте, якось вчора, читаючи коментарі, я закінчив, чому збільшення пенсійного віку в нашій країні було безболісно для органів влади.

Ви не подбаєте про те, як живуть старі люди, як хвилювати слагемер після 60 років. Ви не подбаєте про відключені, ви розбиваєте рампи - єдиний спосіб від будинку для хворої дитини! Ви живете в момент – поки ви здорові, і якщо хтось не, ви вб'є його. й

до 1 2 3 4 5+



І ви не подбаєте, що перед вами: старий, відключений, гей! Він не схожий на те, що і це причина, щоб вирізати всю траву. Шамінь. Я соромлюся тебе. й

Дійсно, справа необхитна. І це не так сумно, якщо це було одне. Що робити, щоб побудувати толерантність і стати трохи краще.



ДепозитФотогалерея

Як розвивати толерантність
  1. Уявіть себе на місці людини, до якого ви відчуваєте відмову. Земля кругла, і майбутнє ми не знаємо, вона може бути невідомою і навіть неприємною. Ми будемо шукати будь-яку ситуацію. Намагайтеся знайти спосіб, який ви не любите, як ви робите.

    ДепозитФотогалерея

  2. Допоможи іншим: родичам, друзям, сусідам, іноді дають водоростей, якщо можливо займатися благодійністю. Такі дії породи симпатії, а компасіон знищує непереносимість.



    ДепозитФотогалерея
  3. Позбутися від егоцентризму і позбутися від неї. Освіта толерантності у дітей Це означає культивування любові до суспільства та її різних верств. Перш за все, навчайтеся поважати дитину, навіть якщо він не схожий на тебе або не те, що вам хотілося б бути. У свою чергу, він поважає вас, навіть якщо він не поділяє вашу точку зору. Відповідність починається з сімейства.





    ДепозитФотогалерея


Сприяє культурі толерантності На всіх рівнях: в сім'ї, в освітніх закладах, в громадських місцях, і на національному рівні. І, швидше за все, позбавляється від колективного ставлення і стереотипів, які існують в підсвідомленні суспільства.

Детальніше про правила етикету та поведінки в сучасному суспільстві в нашій статті. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное