Як смачно зробити спагетті

«Що ви бачите, що я хочу спагетті!» – Софійський Лорен Є думка, що зірка красуня вичерпує себе дієтами, але Софі не одна з них. Актриса з чарівними формами любить їжу і все, що пов'язане з ним!

Варто відзначити, що Софії Лорен славиться не тільки своїм талантом і красою, але і можливістю управляти горщиками і пансами - на рахунку актриса кілька різнокольорових кулінарних книг, в яких вона ділиться своїми улюбленими рецептами італійської кухні. Один з найвідоміших. сирна паста А вершковий лимонний соус ми будемо говорити про сьогодні.



ДепозитФотогалерея

"Сайт" Він розповість, як приготувати. спагетті і сир і божественний соус за рецептом Софії Лорен. Вона швидко варить, виходить смачно, і не завдає шкоди фігурі!

Я побачила свою фігуру для батьків і спагетті. Я не можу уявити своє життя без пасти, я з'їжу його щодня і не отримую жир. Але як, з усіма кальорами італійської кухні, чи є актриса, щоб виглядати так приголомшливо?





По-перше, італійська паста виготовляється з пшениці твердих сортів, а по-друге, під час приготування їх злегка не варять, тобто вони залишаються вівритними, і тому більш повільно вбираються. І насправді спагетті не небезпечно для фігури, головне - приготувати правильний соус і спостерігати замір.

інгредієнти
  • 250г спагетті
  • 2 зубчики часнику
  • пілінг 1 лимон
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 1/2 ст. вершки (20% жиру)
  • 100г тертий пармезан
  • 1/4 ч.л. меленого горіха
  • 3-4 гілки свіжого базиліку
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Паста відварів до стану ал дента (пагетті слід зберігати помітну еластичність при покусі).


    ДепозитФотогалерея
  2. Чистіть часник з лушпиння, дрібно наріжте і обсмажте оливковою олією до золотистого кольору.


    ДепозитФотогалерея
  3. Додайте лимонну шкірку, горіх, залити вершки, додати половину пармезану і почекайте соус до кипіння. Не забудьте постійно перемішати вершкову масу з дерев'яною шпателем. Посипте його до смаку, перемішайте і відключіть вогонь.


    ДепозитФотогалерея
  4. Залийте воду в паста, залишаючи половину склянки рідини в резерві. Змішайте спагетті з лимонним вершковим соусом в сковороді або сковороді (що зручніше). Якщо блюдо здається сухим, додайте воду, в якій було варено пасту.


    ДепозитФотогалерея
  5. Дядько! Флаворова паста викладають на порційні пластини, посипають залишками тертого пармезану, прикрасить свіжим базиліком і швидко подаються до столу.


    ДепозитФотогалерея


Якщо страва здається вам не особливо дієтичним, можна відмовитися від крему і зробити соус тільки з пармезану, оливкової олії і лимонного пілінгу. Паста є найлегшим приготуванням і одночасно смачною їжею, особливо якщо є пара секретних соусів в бункерах.

Соус лимона стане Вашим несподіваним спасителям, адже гості та сім’я будуть готові їсти спагетті з ним принаймні щодня. Дні пасти будуть найулюбленішими для господині: немає люків і кожен неймовірно щасливий!

У вас є будь-які улюблені і перевірені рецепти макаронів у вашій кулінарній книзі? Софійський рецепт спагетті, не забудьте поділитися своїми друзями. До речі, не так давно ми сказали, як приготувати спагетті без каструлі, витрачаючи мінімум часу і води.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное