Інструкції для приготування подвійних пельменів

Мій чоловік любить пельмені. І нещодавно мій мама-в-право навчив мене смачним способом зробити цю смачну страву, навіть якщо у вас немає достатньо фаршу для неї. Все про це. подвійне заповнення!

І варіанти такої начинки може бути будь-яким! Все залежить від того, що у вас є холодильник прямо зараз.

р.

ДепозитФотогалерея

Незвичайні пельмені Сьогодні редакція "Сайт" Розкажіть, Як приготувати подвійні пельменій Дуже смачні, ніж звичайні, адже вони мають дві начинки одночасно. Мій чоловік завжди просить добавки!





інгредієнти
  • 250г меленого м'яса
  • 50г твердий сир
  • 3 картопля
  • 1 цибулина
  • 2 ч.л. вершкового масла
  • 300г борошна
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 150 мл води (поливна вода)
  • сіль, перець за смаком




ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто, додайте рослинне масло, сіль на борошно. Залийте воду кип'яченою водою і перемішайте тісто. Він повинен бути м'яким і еластичним. Поставте тісто в сумку, покладіть його в тепле місце на півгодини.





  2. Щоб приготувати начинку бульйону картоплі і паралельно цим обсмажити на сковороді дрібно нарізану цибулю. Сод сир на дрібній тертці. Додайте сир в фарш, а потім солоний, перець і добре перемішайте.





  3. Коли картопля готова, зробіть пюре, а потім додайте чайну ложку вершкового масла і обсмажену цибулю. Подивляйте його акуратно.



  4. Готове тісто розкачати в тонкому шарі, а потім вирізати круглі плоскі пряники з нього, так як на звичайних пельменях. Покладіть дві склянки тесту разом.



  5. Поставте на обидві половинки майбутнього пельменя різної начинки, кожен з її боку.



  6. Затисніть тісто як регулярне відпарювання. Закрийте кінчики акуратно.



  7. Такі пельмені можна приготувати двома способами. Частина може передаватися на сковороду, на боці, де м'ясо і обсмажують на невеликому вогні з усіх боків. Друга частина пельменів можна відварити. Тут все так само звичайно: кладуть пельмені в окропі і варять до готовності.





  8. Саме тому готові подвійні пельмені. Бодибилдерши!





Важко вірити, але наші пельмені не зовсім традиційні страви, і готують в різних варіаціях по всьому світу. У багатьох країнах – з Китаю до Аргентина – насолоджуватися цією стравою, хоча це не може бути зроблено таким же чином. КошикМи звикли.

Я пропоную вам ознайомитися з 21 сортами незвичайних пельменів з усього світу, які ви не тільки бачите, але і обов'язково спробуйте принаймні один раз у вашому житті!



Класичні фаршировані пельмені, безумовно, добре, але чому не йти далі і сюрприз вашого будинку повністю. подвійне проникненняй Домашні пельмені, в яких не одна, але дві смачні начинки приховані, порадують як маленькі, так і дорослі. Ви не можете придбати таку смачну їжу в магазині!

Покажіть мені про це. ідеальний рецепт Ваші друзі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное