Які продукти потрібно їсти для схуднення

У процесі схуднення багато стикаються з ефектом плато, при якому вага припиняється на одній позначці і не хоче зменшити. Як і проблеми здоров'я.

Це результат неправильного надходження продукції. Не про кількість калорій, тому що ви можете отримати добову норму калорій гамбургерами, але про сумісність і якість страв, за рахунок чого набувають калорій.





Олександр Ковальов Навіть ті продукти, які вважаються корисними, можуть завдати шкоди. Наприклад, якщо ви зробите їх занадто незбалансоване харчування. Як це можна, - сказав дієтолог Олексій Ковальков.

Багато людей люблять вівсяне, їсти його на кожен сніданок. «Це певна кислота в вівсяні, яка блокує поглинання кальцію і сприяє її вилущуванню від кісток.» Таким чином, є одне правило: вівсяна може бути тільки для двох тижнів. Після цього потрібно взяти тиждень перерви, говорить дієтолог.

р.



Так ви дізнаєтесь, що ви з'їдете з правої їжі, але ви хворієте. Не тільки вівсяна, але і манна вважається небезпечним.

«Я виправлюю всіх омолін. Це каша, яка була винайдена буквально з фрагментів зерна. Глікемічний індекс – небаритний. й

Також є каша, яка вважається дуже корисною. Але з яких причин багато не включають його в раціон - перлина.

«Філінг – це дуже вигідна каша для тих, хто має бронхіт і пневмонію. Причиною бронхіту є порушення поверхнево-активного альвеолярного комплексу. Тільки перлинна каша має компоненти, які можуть усунути цю проблему, Ковальков підбиває підсумки.





Особливу увагу варто приділити жирам. Знову, серед людей, які ведуть здоровий спосіб життя, є думка, що оливкова олія є найбільш корисною. Додаємо до кожного салату і навіть заливають на сковороді, і при цьому не використовують інші масла, які принципово неправильно.

Які жири утворюють найменшу кількість карциногенів при смаженні? Тут ви ніколи не здогадуєте: поєднання ghee і рослинного масла. Таке масло для смаження використовувалося навіть у Стародавньому Римі, каже він. дієтолог Олексій Ковальковй

Масло відповідає за виробництво унікальних речовин в нашому організмі, простагландини, які регулюють імунітет. Кількість імунних клітин залежить від простагландів, які виробляються за участю масла безпосередньо. Тому в меню кожного солдата входили 9 грамів вершкового масла. Все було дано з їжі, гірше, найдешевший, але масло необхідно.





Олія льону містить багато омега-3 жирних кислот, які організм потребує, але має одну функцію. Він дуже швидко поєднується. Слід також враховувати, що омега-3-ті краще поглинаються в поєднанні з омега-6 і омега-9, які відповідно містяться в соняшнику і оливковій олії.

р.



Особливу увагу слід приділити жирам, які містяться в яєчному жовтку. «Я знав Фаїну Раневської трохи, поки я був дитиною. Вона любила яйця і їсти до 12 дня. У той час вона висловила цю думку: «Фінально, дієтологи реабілітували яйця. й





«Білий яйце складається майже повністю з білків. Всі жири зібрані переважно в жовтку. Коли ми говоримо, що жінки повинні їсти яйця, ми означає жовток. Я зазвичай призначив їх у другій фазі щомісячного циклу під час князювання гормону прогестерону 1 яєчний жовток на добу. Він містить ідеальні пропорції холестерину і лецитину. й





Давайте мені порадувати вас. дієтолог Олексій Ковальков Вони допоможуть вам побудувати без шкоди для здоров'я.

Детальніше про те, як зробити меню дієти і дізнатися про те, щоб контролювати апетит, читайте в наших інших статтях. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное