Інструкція з приготування медових печива

Два роки тому я прочитав на сумці польського хлібопекарського порошку. медакй З тих пір я запекла її у великих порціях. Печиво не розсипається, але навпаки, дуже ніжний, м'який і не закручується надовго. Як мій мама говорить, ідеально підходить для малюків і без зубних перших сортів.

1990Р. 2199Р.



Домашнє тістечка, виготовлене з натуральних продуктів, багато разів смачно і корисно, ніж магазин. Сьогодні ми розповімо, як приготувати м'який медакй Це смачно, щоб вона їсть швидше, ніж вона вариться! Це випадок, коли потрібно приготувати щось для чаю в поспішці.

інгредієнти
  • 300г борошна
  • 2 ст. меду
  • 150 г цукрового порошку
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. кориці
  • 1/2 ч.л. горіха
  • 1/2 ч.л. соди
  • щіпка






Підготовка
  1. М'ятіть мед в водяній бані. Додати цукрову пудру, спеції, яйця і соди.



  2. Змішайте м'яке тісто, поступово додаючи борошно. Якщо тісто трохи прилипає.



  3. Покрийте чашу з пергаментом і змащуйте рослинною олією. Вимити руки водою і сформувати повітряні кулі з тесту. Покладіть їх на дно, злегка розрівнюйте зверху.



  4. Збільшити кількість файлів cookie, щоб не розміщувати заготовки дуже близько до одного.
  5. Випікайте при температурі 180 градусів 20-30 хвилин до приємного золотисто-коричневого кольору.
  6. Додайте повністю охолонути і складіть для зберігання в сухому, герметичному контейнері (не мішок). Бон привіт! Габаритний зображення





Дуже смачні печиво. Чому поїхати в магазин на сумнівні солодощі, якщо в питанні хвилин в домашніх умовах можна приготувати ароматну делікацію? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Ви хочете здивувати і радувати маленьких продуктів харчування? Написати оригінальний рецепт для дитячого печива "Баби Бунни". 15 хвилин і дитяче лікування готовий!

Зареєструватися медациннамон І поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное