Як варити капелін в духовці

Багато людей лікують цю невелику рибу з в'язкістю: вони кажуть, дешевий продукт, «ката їжа»... Я не знаю про вас, але у нас є сім'я капелінів.





По-друге до іншої морської риби за розміром, вона може похвалитися рекордним вмістом йоду і вітаміну В12. Чудова риба багата кальцієм, фтором, калієм, натрієм, фосфором. І селен в капелюрі близько 10 разів більше, ніж в м'ясці!





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Все в основному використовується для смаження, і ми їсти більше тушкованого. Додайте овочі і тушку в духовці на повільному вогні. Це не дуже швидко, але смак просто бомба!





А капелін досить жирний, щоб випікати в духовці без масла. Але сковорідка або форма повинна бути покрита фольгою або пергаментом.





Особливий запах капелюшки допоможе збити лимонний сік. Обприскувати рибу і залишити їх маринувати протягом півгодини. Бажано це зробити, навіть якщо немає відповідних інструкцій в рецептурі. Ну, тепер. варити капелін в духовцій

інгредієнти
  • 700г капелін
  • 100г борошна
  • 10г сіль
  • 5г мелений чорний перець


Підготовка
  1. Змішайте борошно з сіллю і перцем.
  2. Фрост, мити, сушити капелін.
  3. Подаруйте рибу без нарізання, в борошні.


  4. Покладіть пергамент на каструлю, покладіть капельін на неї.
  5. В духовці нагрівають до 220 градусів за 15-20 хвилин.
    3610Р. 4200Р.

  6. Грунт, запечена в духовці без вершкового масла готовий. Бон привіт!


Капельін, приготований таким чином, не відрізняється багато смаку від смаженого, але набагато корисніше і простіше, так як його готують без олії.

Редакція "Сайт" Він також розповість про те, як хороший звичайний капельін. А також про те, як приготувати цю рибу так, щоб вона приносить максимальну користь.

Мислінська шакара - це дуже стара страва, придумана рибалок Чорного моря. Є багато рецептів для цієї простої страви, як рибальські гірлянди вийдуть до моря щодня. Дуже швидко готують, але виходить просто відмінний смак.

Якщо ви думаєте, що важко приготувати фаршировану рибу, я поспішаю вас заспокоїти. Запечена риба в Одесі готується дуже просто, але обов'язково - з буряками. Для шикарного бенкету це спеціальне блюдо ідеально!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное