Правила етикету для дітей

Освіта хлопчиків і дівчаток повинна бути різною. Оскільки гендерні відмінності визнають кожну людину з ранніх років.

Не мають такого ж сексуального бажання, як дорослі. Але їх поведінка вже утворюється маскуліном або жіночним типом. Як ще пояснити любов хлопчиків для автомобілів і дівчаток для ляльк?



ДепозитФотогалерея

Непристойно дебатний - питання, чи можна змінити одяг для дорослого у присутності дитини протилежного сексу. У Instagram був реальний спір на цій темі.



ДепозитФотогалерея

Одна жінка розповіла їй реальну історію: "Ви не можете бути хлопчиками в жіночому шафі." Дочка не хоче йти плавання, тому що вона сором'язлива для роздягання перед хлопчиками! Моя дочка була 10 років тому. Вона повинна плавати з причин здоров'я.

Вона залишила його через хлопчиків 6 або 10 років, які сиділи і сміливо виглядали на неї, поки вона змінила одяг, хоча я покрили її як кращий я міг. Я попросив хлопчиків, щоб подивитися, але вони навіть не підняли свої брови, а їхні мами почали скандал. І нічого не вдалося зробити!

Одна група користувачів підтримала її, а інша – навпаки, засудила її. Перший оскаржений тим, що розміщення хлопчика в одному номері з голими жінками не здоровий для його психічного розвитку і неетики.

до 1 2 3 4 5+

ДепозитФотогалерея

«Ви не повинні зробити його з вашого сина. Дадс не подумав про прийом своєї дочки до кімнати чоловічого шафи. Ось, будь ласка. Тоді вони дивляться, де так багато геїв приходять, користувач соціальної мережі захистив окрему заправку представників різних сексів будь-якого віку.

Ще один зауважив, що наявність школярів у кімнатних шафах може бути некомфортним для дорослих жінок: «Ви ходите в домашніх умовах не голий перед вашими дітьми, і я бачу його, коли 7- або 9-річний хлопчик дивиться на мене з інтересами. й



ДепозитФотогалерея

Не може бути неприємним для дітей: «Щоб я в душі з дочкою, нехай кажуть, що вона 7-9 років, і її однокласник з матір'ю: «Сон не має йти». Як це?

Висновки: Діти повинні навчатися про етикет з дуже молодого віку. І показати, як поводитися.





ДепозитФотогалерея Також були досить агресивні зауваження про мами, які приймають хлопчиків з ними в місця дівчаток: «Це або мати з нездоровою психікою, або управління тренажерним залом та іншими аналогічними закладами не байдуже своїх клієнтів і образ їх клубу!»

Варто розуміти, що хлопчик від народження на прикладі ставлення матері до нього і до себе в майбутньому формується як у чоловіка, так і у чоловіків з виготовленням мамсичної і моральної маніки щодо жінок будь-якого віку.



ДепозитФотогалерея

Про те, що діти розуміють все, сказав ще один учасник дискусії: «Я був 3 роки, припинив водіння в замкових кімнатах після того, як мій малюк перетворився на плутану дівчину 5 років, покриваючи груди: «Що ти ховаєш?» Ви не маєте нічого, але ваша мама робить. Він був вирощений до тих пір, поки він був два роки, і я не розумію, що він оцінював інші джерела їжі все разом. й

Доведено, що поведінка дитини є результатом виховання: «Мій син був 3 роки, і він сказав в басейні: «Я людина і буде роздягатися в чоловічому шафі.» Це його. Я одягнувся в лобі.



ДепозитФотогалерея

Як правильно підняти дітей
  1. З дитинства навчити дітей бути толерантним до гендерних характеристик обох сексів. Наприклад, дівчата і жінки більш емоційно вразливі, вівчарки, сором'язливі ніж чоловіки. І хлопчики і чоловіки більш ініціативні, бездоганні, активні та категоричні.
  2. Діти повинні навчатися про фізіологічні відмінності між сексами. Якщо це не зроблено, дитина почне навчатися себе і його сусід. Не поганий. Але краще, коли його емпіричний досвід підтримується знаннями.
  3. Не потрібно робити табу про тему «жіночі/чоловічі характеристики». Будь-яке, що заборонено генерує нездоровий інтерес. Відсутність табу не варто плутати з допустимістю і порушенням моральних норм. Ви не повинні створювати перверси. етикетки, як у випадку прийняття норми для хлопчиків початкового шкільного віку у жіночих шафах. З тих пір, як є відмінності, номери для засмаги повинні бути відокремленими.



50570Р

ДепозитФотогалерея

Про те, що мама кожного хлопчика повинна бути готовою і як навчати дітей, читайте в нашій статті. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное