Інструкція з приготування домашньої маски з желатином

З віком, незалежно від того, як ви перетворите, проблеми з зморшками не можна уникнути. Однак це можливо. сповільненняВидаліть багато видимих небажаних змін в овальній обличчі.

Моя подруга Тамара працює косметологом в салоні краси за багато років, і вона була тим, хто підказав мене. суперефективна маскаЯка допомогла мені не раз. Тепер я шукаю, як свіжа донька, і її хлопці компліментувати мене!

Ця маска в салонах краси користується великим попитом, при цьому ця процедура досить дорого. Але це можна легко зробити в домашніх умовах, адже всі компоненти прості і доступні. Важливо знати правильні пропорції!





Домашнього приготування маски з гліцерином Сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як це зробити. Головна-маскай До речі, крім того, що за допомогою цього інструменту я затягував крила (збиті щіки), а другий підборіддя вдалося позбутися від!





Вам потрібно.
  • 1 ч.л. желатин
  • 3 ст. меду
  • 100 мл гліцеролу
  • 3 г ацетилсаліцилової кислоти (аспірин)
  • 100 мл мінеральної води без газу
  • 3-5 мл олії лаванди






Підготовка
  1. У зручному контейнері залити желатин і залити його мінеральною водою при кімнатній температурі. Залиште його, щоб запалити протягом півгодини.
  2. Одна таблетка аспірину подрібнюється, щоб взяти порошок на кінчик ножа.



  3. Сварлен желатин і всі інші компоненти ставлять в скляну ємність, розташуйте її в гарячій воді і розмішайте масу з дерев'яною паличкою до однорідності.
  4. Видаліть з гарячої води і остудити з безперервним перемішуванням. Ви можете побити її, щоб отримати пишну масу. Отриманий склад може бути досить не менше трьох тижнів. Маска добре зберігати в холодильнику (в дверцятах).





  5. Перед застосуванням необхідної кількості суміші прогрівається в руках або в водяній бані.
  6. Застосувати ввечері 1,5-2 години перед сном на очищену шкіру обличчя і грудей (і одночасно на руках). 690844



  7. Є два варіанти: можна тримати маску на обличчі протягом 20 хвилин, після чого змивається мінеральною водою і нанести легкий зволожуючий крем на обличчя, щоб шкіра не затягувала. Але не можна змивати маску, але просто знімати залишки з серветкою і піти в ліжко, як це.

  8. Застосувати маску двічі на тиждень. Але для найкращого ефекту ви можете зробити це щодня протягом 5 днів.





Желатин допомагає поліпшити білковий і амінокислотний обмін в шарах шкіри, значно затягує його, відбілює і благотворно впливає на його стан в цілому. При цьому гліцерин, мед і ацетилсаліцилова кислота відмінно доповнять позитивні властивості желатину.

Добре, масло лаванди в цій масці допоможе вам заспокоїти ваш розум і тіло для миттєвого відпочинку. Крім того, концентрований запах лаванди позбавить вас від безсоння!

р.



Всі досвідчені і початківці домогосподарки знають, що при приготуванні таких страв, як желе і желе, не можна обійтися без желатину. Однак цей доступний продукт незамінний не тільки в кулінарії, але і в медицині і косметології, як, наприклад, в цій масці.

Я раджу знати 6 областей застосування желатину, які багато хто навіть не підозрює. Деякі ідеї є реальним відкриттям!



Р



Після двох тижнів нанесення маски, мій овальне обличчя різко витягнув! Якщо вам подобається цей чудовий рецепт омолодження шкіриПокажіть друзям про соціальні медіа, вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное