Секрет щастя свідомості жінки

Кожен з представниць прекрасної статі принаймні один раз в її житті думав про те, як стати для неї людиною, і для себе, особливий, унікальний, жирний. Жінка з літерою столиці.щоб говорити... Так що, де ви йдете, все увага інших зосереджена тільки на вас.

Ви знаєте, що це просто її присутність в кімнаті, яка змінює весь простір і створює особливу атмосферу! Такі жінки купаються в компліментах, їх життя - це мрія. До кожної жінки є жінка. СиськиХто так званий реальний і хто ніколи не залишить вас.





Що таке? Жінки? Хентлі? Фрагіль? Витончений? Хто вона, жінка, яка хоче захистити і носити? І найголовніше, що потрібно зробити так?

Останнім часом в інтернеті я прийшов на статтю відомого блогера Морана, який присвятив всім жінкам, які шукають відповіді на ці питання.





Успіх в особистому житті "Сайт" поділиться з вами, шановний читач, досить незвичайний і досить цікавий погляд на те, як досягти Успіх і щастя в особистому життій





Morena пише, що вона не достатньо для жінки бути звичайною жінкою, вона хоче стати богами в жіночій формі. Тому вона проводить весь вільний час на самовдосконалення і створення жінки з літерою столиці.

Як стати ідеальним? Відповідь на це питання багато хто з нас знайдеться в жіночих форумах і семінарах, в спілкуванні з друзями. Колективна жінка має безліч відповідей.

За давньою легендою, щоб стати жінкою з літерою столиці, як знайти Святу Грайл. Далі до такої жінки, будь-який, навіть самий звичайний чоловік, який любить пити і лежати на дивані, автоматично стає реальним чоловіком. Тексти пісень, а це означає: Ті, хто дає квіти без нагадування і любов їх матір'ю. Але це, як свінгери з «магазина на дивані», як повторити, не всі.





Такій вірній жінці не потрібно йти до роботи, тому що її вибирають один з її присутності в житті відразу починає заробляти більше і більше. Вона повинна насолоджуватися світом і просто бути красивою.

«Апарт від того, що реальні жінки не закидаються! Ні, що коли-небудь зробив. Це звичайні жінки кріють, змащуючи snot на своїх щіках і заспокоївшись нервово, коли чоловік побігає своїй господині. Але реальна жінка не схожа на це. Реальна жінка залишається символом для чоловіка до 80 років. І можливо, до 90, тому що це не просто жінка, але реальний!





Ми починаємо жити над тим, щоб стати такою жінкою. І кожен знайде свій шлях до цього в залежності від їх світогляду.

- Дами! Поставте на спідниці! Зніміть свій нижню білизну і створіть те, що було в нижньому білизні, торсійні поля! Спокушати чоловіка, подача! висихає ведикову гуру.
- Стоп бути рогатом, йти до психолога, боротися з вашими дитячими травмами, відступами і у вас буде щастя!
до Налаштуйте свою фігуру, зробіть свої груди, перекачуйте свій бат! фітнес-тренери шут.
до Немає необхідності збільшення грудей або гойдалки ас. Вам необхідно стати справжньою гуша в ліжку! – кажуть сексологи.

Для того, щоб стати справжніми жінками, потрібно багато чого робити. І бідні жінки починають намагатися використовувати як, так і третій. Але з яких причин це не приносить радості, і не існує особливої вигоди або ...





«В принципі всі теорії не погані. Але всі вони варті. Чому? А в очах нашої жінки, які хочуть стати жінкою з літерою столиці, вони потрібні тільки для одного - до молочного чогось від кого. Не важливо любові, уваги або грошей. По-перше, ця жінка не цікава нікому, Morena пише.

«Не зацікавити себе, нехай один одному. Весь життя - це активність для найбільш ефективного дотримання чоловіка. І це взагалі не важливо: ваш накачований п'ятий пункт або розширений грудей. І якщо всі теорії стоять один одному, і кожен винагороджується за вірою, давайте мені пропозицію.





«Коли ви думаєте, що ваш чоловік звертається до вас трохи уваги, виконайте щось себе. У вас занадто багато вільного часу. Купуйте собі собаку, починайте прокат вовни, запустіть колекцію орхідей, коханця. Чоловік відразу відчує, що тепер ваш світ базується не тільки на ньому і, відчуваючи брак уваги, озвучить тривогу.

Якщо ви думаєте, що ваш чоловік робить занадто маленькі гроші на стійці роботи, не відчуйте своїх штанів. Якщо ви вже зняли свої штани, ви занадто багато часу! Поставте нижню білизну і намагайтеся патчувати фінансові отвори самостійно. Може бути після того, як ви починаєте відчувати, що ваш чоловік отримує нормально або навіть добре.

Якщо ви не маєте чоловіка, то ви не можете припустити, що він не робить достатньо грошей, не звертаючи увагу, не купить сумка Prada. Це дуже розчарування для багатьох жінок. Якщо ви замовляєте занадто, ви занадто багато часу. Цікаво, що ти станеш цікавішим для інших. Посильно для потенційних чоловіків. й





«Чи врятує тебе від того, що один день людина може залишити?» Немає, я не лежаю, я не буду.

Всі чоловіки залишають рано чи пізно, і навіть найпристойніші Якщо ви сумуєте читання, ви занадто багато вільного часу. До чогось цікаво, адже життя одна, і до того часу ми всі безглузді.





І якщо у вас є питання:Що робити з нимВи можете почати робити щось, що робить вас щасливими! Або що ви мріяли про дитину, але ніколи не приймали перший крок до мрії.

Наприклад, минулого літа я взяв цей крок і пішов до мого першого тенісного класу, а також підписалися на танцювальний зал для дорослих. Або ви можете просто забрати свою улюблену книгу або подивитися цікавий фільм.

Чи будуть ці поради зробити вас реальною жінкою з літерою столиці? Ні, вони не будуть. Але якщо ви зайняти з чимось цікавим, то ви, по-великим, не подбаєте про це, Morena пише, і я повністю погоджуюсь з нею.





Є люди, чия мудрість дивує. Іноді маленька дитина. істинний інтелектЦе робить вашу підставку для волосся на кінці. І ви задаєте, чому такий простий і логічний висновок народився в невеликій голові, і це не сталося в великих головах дорослих.

Але неприпустимо, є ще дорослі, які розуміють явний і не схильні до шкідливого впливу стереотипів, які накладаються суспільством. Я рекомендую вам дізнатися 45 коротких, але дуже захоплюючих порад 90-річного Regina Brett! Здається, що вони повинні бути надруковані і репрочитати принаймні 1 раз на тиждень!







Ви погоджуєтесь з думками блогера? Що ви думаєте, що ви повинні зробити, щоб стати жінкою з літерою столиці і знайти щастя в особистому житті? Розповідайте свої думки в коментарях, і не забудьте розповісти друзям про це в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное