Чому використовують насіння льону

Флакс - універсальна рослина. В першу чергу використовується в тканинній промисловості. Моя мама завжди сказав мені купити її. Природні, з льону. Такий одяг послужить довго, він ніколи не спекотний, хоча вони несуть.





Також льон широко використовується в народній медицині для лікування і профілактики багатьох недуг. Найчастіше ця чудова рослина адресована при захворюваннях. серцево-судинна і шлунково-кишковий тракт. Багато зміцнюють за допомогою льону імунітету.





Насіння льону Існує кілька варіантів використання льону. Застосовується у вигляді олії, цільних зернових культур і ґрунтів. Наземний льон Дуже зручно використовувати, так як краще і швидше засвоюється організмом. Час приготування страв і настій з таким льоном помітно знижується.





Ви можете купити льону в першому вигляді, але це буде набагато безпечніше і зручніше купити цільні зерна і подрібнити їх в домашніх умовах.

Як подрібнити насіння льону? Для цього вам знадобиться кавоварка або блендер. Якщо не було в домашніх умовах, можна навіть взяти пряник. Так само грандіозний міномет, довгий забутий на далекій полиці, також буде працювати!

Пам'ятайте не зберігати мелений льон занадто довго. Термін зберігання цільних зернових культур становить 12 місяців, але це буде значно зменшено після того, як ви затирають їх. Справа в тому, що омега-3 кислоти, що містяться в льоні, швидко окислюються під впливом кімнатної температури і перетворюються в небезпечні карциногени.





Використання льону та переваги
  1. Пробити Це може серйозно пошкодити здоров'я. На жаль, ми постійно робимо це, їсти жирні і смажені продукти. Основні симптоми полоскання включають надмірне потовиділення, апатію, поганий дихання і нездоровий колір шкіри. Рідина допомагає очистити кишечник. Додайте насіння землі в рослинне масло, настоюйте на тиждень, після чого беремо столову ложку масла години до їжі. Флакс не тільки позбавить кишечник від токсинів, але і допоможе впоратися з запорами і захворюваннями жовчного міхура.

    198.00 Р



  2. Додайте столову ложку меленої льонки до ваших вітамінних коктейлів. У зернах міститься велика кількість фітоестрогенів, які надзвичайно корисні для здоров’я жінок, оскільки вони полегшують хворобливі захворювання. панчохий Флакони є відмінним антиоксидантом і служить для запобігання раку груди.



  3. Оскільки льон допомагає очистити тіло, він грає значну роль у зниженні ваги і нормалізації ваги. Насіння льону містять багато волоконно-активних кислот, які прискорять обмін речовин. Слов’янські слов’яни давно використовуються. лосини.





Редакція "Сайт" У мене є кілька простих і ефективних рецептів для швидкого схуднення.

Чисті інгредієнти льону
  • заморожені
  • 1 банан
  • 3 ст.л. зерна льону
  • молоко






У блендері збийте ягоди молоком, додайте банан і ретельно перемішайте. Потім додайте льон. Це картопляне пюре стане великим сніданком і додасть енергійності від початку дня!

Кефір з льону Інгредієнти
  • 2 ст. л. меленої льону
  • низький
  • мед


р.



Змішайте кефір і льон в блендері, додайте ложку меду. Це може бути гарним варіантом для харчування вечері, особливо якщо ви додаєте пару хлібів до кефіру.

Флакс – унікальний завод. Природа сама подарувала нам такий багатофункціональний інструмент для підтримки нормального здоров’я.

Обов'язково спробуйте ці рецепти для схуднення і не боятися експериментувати самостійно! Тут можна знайти безліч рецептів для нормалізації ваги і очищення організму.





Розкажіть, якщо вам подобається рецепти і поділитися статтю з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное