Що не подарувати на День Святого Валентина

Найромантичніший відпочинок року – День Святого Валентина. У цей день, більшість всіх, я хочу, будь ласка, мій друг з солодким і романтичним подарунком. Тим не менш, езотерологи попереджають, що є подарунки, які любителі не можуть дарувати.





Найімовірніше, багато хто вже приходять з тим, що вони дадуть їх обраним, але якщо ви ще не прийняли остаточне рішення, то швидко подивіться на список, який буде представлений вам. "Сайт" Я приготував для вас.

У цей чудовий день ви хочете зробити свою другу половинку самим романтичним і одночасно практичним подарунком. Тим не менш, є речі, які краще купувати себе і не дарувати іншим. Як мінімум, що говорять езотерики. Ось список речей, які ви не повинні надати іншій половині. Вони кажуть, що це приносить поганий удачі.

  1. Рукерчіф
    Є дуже милі ручники, які зроблені для замовлення, з вишитими ініціали. Здавалося б хороший подарунок, але кохана не повинна дарувати їй. Вважається, що ця рукодільниця потім повинна витерти відриви.



  2. Годинники
    Гарний годинник - це красиве, здавалося б. подарунок чоловіка 14 лютогоВам сподобається одержувач. Але не даруйте годиннику. Подумав, що це поділ.



  3. Хмарні об'єкти
    Ножі, холодна зброя та інші гострі предмети не підходять для подарунка коханій людині. Такий подарунок принесуть кварелі, декорд і сльози до відносин.



  4. Шкарпетки і трусики
    Речі добре, в господарстві буде корисний, але подарувати їм подарунок не варто, особливо для чоловіка. Ні, це не так, що це банально. Це просто вірити, що подарункові шкарпетки будуть сприяти неминучому відході чоловіка з дому, а комори підштовхнуть його до обману.



  5. Одяг трикотажний
    Багато дівчат вважають, що немає нічого кращого, ніж подарунок, виготовлений вручну. Це правда, але не якщо він в'язаний. Езотерикатори стверджують, що такий подарунок неминучий призведе до зраджування і поділу. Це стосується незрівнянних пар.



  6. Ланки.
    Сам ланцюг не поганий подарунок. Тим не менш, вважається, що якщо вона ламається, відносини закінчуються.



  7. Книги
    Книжки – це великий подарунок, але не для закоханих. Вважаю, що вона є частиною. Вони можуть давати друзям і сім'ям, але не другу половину.



  8. Перли і бурштин
    Дівчата не повинні приймати ювелірні вироби з перлами і бурштином від вентиляторів. Езотерики вірять, що це сльози, бо в давньогрецьких перлинах вважалися сльозами німфів. Амбер ювелірні вироби пообіцяють поділ пара. р.





Ось невеликий список. Але це тільки ознаки, і через них не варто кидати в магазин і повернути придбаний годинник або ювелірні вироби. Якщо подарунок виготовлений з серця і з любов'ю, вона не принесе шкоди. Ви можете вірити в знаки, ви можете ігнорувати їх - це ваш бізнес. Однак ми вважаємо, що вони не грають вирішальну роль.

Подарунок не дуже важливо. Це просто спосіб, щоб порадувати вашу половину. Набагато важливіше ніжність, догляд і розуміння в парі. Для мене, Кращий подарунок 14 лютого Це святкова вечеря або незвичайний романтичний десерт. Ви також можете розповісти, наскільки сильно Ваші почуття. Любов і ігнорувати знаки, шановні читачі!

З`ясуйте, чи можна відсвяткувати День Святого Валентина для православної людини.

Побачити вибір оригінальних і незвичайних ідей для Дня закоханих, які допоможуть порадувати другу половину.

Що ви думаєте про ці ознаки? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное