Як почати екологічно чистий спосіб життя

На планеті Земля людина виробляє близько 3,5 млн тонн відходів і відходів щодня. Згодом цей показник буде, на жаль, виростити, але не зменшити.

Сьогодні всі цивілізовані людство розуміють, що це серйозна проблема, яка повинна бути вирішена, яка повинна бути кардинальною.

Звичайно, завжди було сміття. Проте деякі вчені, як правило, вважають, що перед дев'ятнадцятим століттям не так багато сміття. У звичайній сім'ї, це зламаний горщик і отворами-в'язане взуття. Тим не менш, люди завжди знайшли їх використання в якості старих ганчірок, випромінюють від часу до інструментів або інструментів.Увійтий





Так чому не слідувати своїм прикладом і почати максимізацію того, що ми маємо. Мільйони людей по всьому світу вже підтримують Еко-лайф стиль І вони показують, що збереження Землі щодня не складно. Навіть найбільша мета складається з тисяч невеликих кроків.

Сьогодні видання. "Сайт" Покаже вам 13 ідей для сміття, і Корисні альтернативи одноразовим предметамй І ви поліпшите навколишнє середовище і приносите користь до дому!

Гаражні вироби
  1. Зараз багато західних компаній перетворюють звичайний сміття в речі. Багато людей роблять речі для особистого користування. Як я шукав матеріал для цієї статті, я почав схожий на такі речі ще і більше. Цікаво про це! Ремесла, виготовлені з мішків Tetrapak.

    р.



  2. Один поліетиленовий пакет позбавить близько 600 років. Але ви можете зробити без нього, якщо ви йдете на покупки з сумками.



  3. А з ниток старого в'язаного светра можна зв'язати воском. До речі, тепер це не просто те, що перенести овочі та фрукти з супермаркету, але й модний тренд.



  4. Товари з фірмових магазинів домашніх тварин недорогий. Але навіть найрозкішніший будинок, улюблений вихованець подряпиниться і згасить час. Тому не даруйте коханому Муркаю безкоштовний подарунок своїми руками? Для цього підходять як картонні коробки з обладнання та старого одягу.





  5. Гігієнові колодки створюють основну екологічну проблему. І один менструальний стакан досить 8 років. У цей час жінка може використовувати близько 1900 колодок. р.



  6. Що ви думаєте про таку незвичайну ідею використання пива? Мій чоловік оцінить таку вазу!



  7. Якщо у вас є багато футболок у вашій шафі, що ви не зносите, не поспішайте їх відкинути, тому що цілком можливо зробити кошик для білизни або невеликий, але зручний органайзер для косметики.



  8. З непотрібних шматків тканини легко зробити диски для видалення макіяжу.



  9. Я точно покаже цю ідею до чоловіка. Підсвічник з старої сантехніки - що доповнить інтер'єр в країні.



  10. Від старої сорочки до нової спідниці. Ця ідея зміни підходить для перших експериментів, крім того, не потрібна складна патерна.



  11. Збережіть ці ідеї на Новий рік!



  12. перероблені вироби Він стане прикрасою двору або саду. Будь-який матеріал зробить! 388799



  13. Я дуже збуджусь про ідею виготовлення кокосової свічки!





Я також рекомендую вам прочитати 9 речей, які ви не повинні викинути з будинку. Ви будете здивовані, як вони можуть бути в домашніх умовах.



Як ви можете бачити, ви можете подарувати життя багато речей, які не потрібні на перший погляд. Наприклад, мій друг робить старі джинси милих іграшках для домашнього декору. Крім того, вона не тільки прикрасить простір свого будинку з ними, але і заробляє гроші з таких виробів.

Поділіться корисною статтю з друзями в соціальних мережах, дайте нам боротьба з екологічною проблемою разом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное