Як зробити декоративну птахофабрику

Одні люди сниться великого будинку, але я завжди хотів невеликий. У віці 10 років я мав можливість відвідати виставку декоративних мистецтв для дому та саду, яка проходила в Бельгії. Я ще не пам'ятаю мого захоплення на невеликій, але дивно цікава експозиція Птахий

А серед них були не тільки ті, які служать для гніздування місця і годування птахів в місті, але і декоративні птахофабрики для прикраси будинку і надання інтер'єру особливо затишної атмосфери.

З тих пір, як це захопило ідею будиночок. І, як виявилося, це легко, займає дуже мало часу, але дає багато задоволення, особливо якщо ви залучаєте дітей в творчому процесі.

р.



Сьогодні видання. "Сайт" У мене є 11 ідей для вас. Птахи прикрасити інтер'єр і сад.

Як зробити птахофабрику своїми руками
  1. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



  2. Дуже скоро весна прийде - це час, коли природа доходить до життя, квітучі дерева, тварини прокидаються після привіту, а птахи літають з теплої країни і радують нас своїм співом. Пригадайте, що в цей час році наші друзі, які не мають достатньої кількості їжі і укриття, багато вішайте птахів на деревах. Птахи в пташині роблять гнізда і породу курчат. Тому не допоможи нашим рояним друзям і не Птахи!

    521850 р.



  3. Ведуться будинки біля своїх будинків – стара народна традиція. Птахи, що живуть неподалік, забезпечують неоціненну допомогу садівникам в боротьбі з комахами шкідників. Наприклад, один бродж зірок в 5 днів може їсти близько 1,000 травневі бджоли і їх личинки! А птахи радять нас своїм поглядом і співати. 123456Наступна



  4. Дякую за цю ідею, я усвідомлю свої мрії маленького будинку. Я не можу подивитися на це. Як красиво це було! 733790



  5. Дуже чудовий вигляд Великодні композиції в поєднанні з декоративними птахофабриками.



  6. Такий декор можна зробити з дерева і фанери, а також пластику і картону. 9945681



  7. Цікава ідея декорування декоративної птахофабрики за допомогою техніки декупажу. Все, що вам потрібно, це пара декоративних серветок, клею ПВА та ножиць.



  8. Ну, тут є ціла композиція декоративних птахофабрик! 85870



  9. Я збираюся показати цю ідею чоловікові для нашого саду.



  10. Ще кілька цікавих ідей!



  11. Створення такого декору є ефективною зброєю в боротьбі з сірим повсякденним життям!





Щоб дізнатися, як зробити декоративну птахофабрику своїми руками, дивитися це відео.

про:blank

І це цікавий варіант створення птахофабрики з картону, пряжі і ручного з кавових бобів.

про:blank

Поради редакційної колегії І якщо ми говоримо не тільки про оформлення інтер'єру, але і про птахобудинки, які виконують свою пряму функцію, то велике значення прикріплюється до способу кріплення такої птахофабрики до дерева.

У будь-якому випадку не прикріпіть його до гілки цвяхами, особливо навесні. З серединиберезня, коли sap починає рухатися уздовж стовбура, це дуже сильно омолоджує рослину і не дозволяє вільно знімати птаховий будинок для очищення або переміщення його на більш підходяще місце.

Старлінги можуть бути підвішені або прив'язані до дерева, використовуючи м'який дріт або синтетичний трос. І краще це зробити на висоті 4-5 м від гілок, щоб захистити будинок від хижаків. Помістіть його з невеликим нахилом вперед, до вильоту і регулярно посипте в зимову їжу.



Я сподіваюся, що я зумів надихнути вашу творчість, демонструючи ці цікаві речі. Птахий

Ви вже маєте досвід створення цих. Кошик? Я буду щасливим, якщо ви можете розповісти про це в коментарях. І не забудьте показати ці ідеї для ваших друзів на соцмережах, тому що натхнення є настільки цікавим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное