Як приготувати сирний торт з сиром

Я на мій шлях до поїздки в бізнес, тому це час для коханої. млинцій Моя мати-на-правила цей рецепт з мене, і я, в свою чергу, розповіли мої друзі і колеги про нього.

Такий торт готують досить просто, він виходить дуже смачним, ароматним і не на всіх жирних. Добре, м'який і ніжний сир сир - це щось!

Цей торт чудово підходить для того, щоб вам було якомога простіше думати про те, що ви шукаєте.

р.



Сирний торт в духовці сьогодні "Сайт" Розкажіть, Як приготувати сирний торт сир. Зайдіть!





Тест інгредієнти
  • 300г сир
  • 1 яйце
  • 150 г вершкового масла (можна замінити маргарином)
  • 300-350г борошна
  • 5g розпушувач
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 200г сир
  • 50г сметана
  • щіпка
  • яєчний жовток
  • 1 ст.л. молока
  • кунжут


Габаритний зображення



Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто в зручному контейнері, змішайте сир (будь-який вміст жиру), яйце і щіпку солі. Подивитися все ретельно виделкою.



  2. Подрібнити вершкове масло на великій тертці з холодильника, додати його до сирої маси. Подивитись його добре. Запитайте на борошно, розпушувач і додайте їх до запеченої маси.





  3. Змішайте тісто. Згідно з консистенцією, вона повинна вийти ніжною, м'якою і приклеїти трохи до рук. Загорніть тісто невеликим шматочком харчової плівки і надішліть її в холодильник на 15 хвилин.



  4. Для приготування начинки натрієвого сиру на великому тертці. Додайте сіль і сметану до тертого сиру, перемішайте його. р.



  5. Візьміть тісто з холодильника і викладіть його на злегка посипаний стіл. Розбавити тісто на дві частини (не повинно бути трохи більше). Прокочуйте обидві половинки тесту в овальному шарі (близько розміру каструлі). Товщина тортів повинна бути близько 2 міліметрів.



  6. На більшому коржі рівномірно викласти начинку, трохи не досягаючи краю.



  7. Покрийте сирну начинку другим тортом. Обертайте край під тісто і щічте його. Утворений плоский хліб слід перенести на хліб або пергаментний папір. Обміріть верхню частину тортів виделкою.





  8. Змішайте в невеликій мисці одну жовтку з столовою ложкою молока і змащуйте цю суміш з верхом торта.



  9. Посипати кунжутом зверху. Поставте в попередньо розігріту до 180 градусів духовки за півгодини. 7577616



  10. Це, сирний торт готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам рецепт грузинських тортів з картоплею та сиром. Насолоджуйтеся смачними стравами та вечерями. Моя родина любить споживати їх теплою, змивається прохолодним молоком.



Я просто впевнений, що цей рецепт буде одним з ваших улюблених. Чудове поєднання дрібного сирного тіста і сиру з кунжутом не залишить байдужим нікого!

Поділитися цим рецептом. свінгери З друзями на соцмережах обов’язково оцінять.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное