Як приготувати гречку кашу з медом і горіхами

щитовидної залози є одним з найбільш вразливих органів. ендокринй Під впливом величезної кількості чинників. На жаль, про них немає нічого. Наприклад, шкідливий вплив забрудненого середовища на наше здоров’я практично неможливо запобігти. Ми можемо тільки спробувати пом'якшити його наслідки.





Хоча деякі фактори можна контролювати. Наприклад, здоров'я щитовидної залози сильно впливає на високу стресй Спробуйте мінімізувати кількість джерел тривоги та напруги у вашому житті.





Чому здоров'я щитовидної залози так важливо для вашого тіла? Справа в тому, що гормони щитовидної залози, які відповідають за обмін речовин і зростання клітин в організмі.





Наприклад, часто буває, що багато людей страждають від повноти, тому що вони їдають багато, але тому що у них є хвора щитовидна залоза. Як це працює? Гормони щитовидної залози, які допомагають дистилювати калорійність для вашого життя.





Якщо ви підозрюєте на проблему щитовидної залози, перейдіть до лікаря негайно і зробіть всі необхідні перевірки і тести.





Користь гречки гречки гречки гречки гречки має безліч унікальних особливостей і корисних речовин. Є багато корисних копалин, це також непривабливий. залізо, цинк і селенй Каша гречана має багато амінокислот, особливо лізин, триеонін і триптофан. Це ці амінокислоти в поєднанні з йодом, які секретують гормони, необхідні для здорового обміну речовин. Без них відбувається порушення обміну речовин і симптоми, такі як повнота, тривожність, сухість шкіри і депресії.





Переваги гречки для тіла Доведено, тому що, маючи такий набір поживних речовин, це також смачна і універсальна закуска для людей будь-якого віку.

Рецепт, який ми хочемо поділитися з вами, поєднує гречку та кілька інших продуктів, незамінних для здоров’я ендокриної системи.

інгредієнти
  • 1 ст. гречки
  • 1 ст.л. горіхів
  • 1 ст. л. мед
  • раїзин


Підготовка
  1. Скло гречки в кав'ярні до однорідної маси. Р



  2. Покладіть горіхи через м'ясорубку.
  3. Змішати всі інгредієнти ретельно і покласти банку суміші в холодильник.


Візьміть цю композицію 1 столову ложку тричі на день до їжі. Раїзини і абрикоси можна додавати в заповіті. Особливо корисні для профілактики захворювань серцево-судинної системи.

р.



Завдяки цій суміші вам буде нормалізувати обмін речовин і покласти фігуру в порядку. Крім того, мед в рецептурі допоможе впоратися з стресом і поліпшити свою продуктивність.





Горіхи мають потужні протизапальні властивості, а також зниження ризику раку груди.

Обов'язково спробуйте цей рецепт і радимо родичам, адже стан щитовидної залози залежить від довготи і благополуччя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное