Правила розкіш Nati Abascal

Наталідад Абаскаль Римро-Торро - Іспанська ікона стилю, в минулому - дружина великого, модель Сальвадор Далі, миша Валентино і просто прекрасна жінка, яка продовжує виглядати чарівно незважаючи на свій вік. Ніна її зовнішнього вигляду в суспільстві не залишається без уваги, і кожен просто захоплює своїм смаком в одязі.

У віці Наталі є нечітким: розкішна краса 75 років! Вона все ще працює з впливовими модними журналами як стиліст і консультант, і була активною в індустрії краси, оскільки вона була 20.





У віці 25 років зустрілася відомий дизайнер. Валентино.Він відразу повертав голову своєю красою. Вона стала друзями Оскар де ла МарЗ ким він зберіг теплі стосунки для життя. «Я ставав свою мету і другу. Вони показали, як поводитися на катанку і під час зйомок з відомими фотографами, такими як Петро Пташ, Білл Король і Річард Аведон.





Любительське об’єднання Наталі та Рафаель де Медіна не довга. Іспанська модель дала онукам двох чудових синів. Алас, у 1989 році Наталя розлучила чоловіка, не зберігаючи дружні стосунки.





Але колишня модель зберегла відчуття елегантного стилю, і, хоча Наталя вже давно прикрашала чохли кращих модних журналів, вона все одно викликає стоячу овуацію просто, шукаючи. На вулиці іконка стилю подобається вийти в фурнітурні куртки і комфортні джинси. Мотлі шарфи доповнять образ і грають роль родзинки.









Не можна уявити себе без аксесуарів. Якщо це стильні сережки, сумки, ланцюги або інші ювелірні вироби, все виглядає органічно і в своєму місці. Крім того, вона часто з'являється в публіці в елегантних келихах: можливо, світ більш красивий через свої лінзи.





75-річний завжди виділяється від натовпу завдяки своїм досконалим знанням правих комбінацій одягу та можливістю підкреслити певну річ. Вона любить костюми і сукні, як і одне почуття стилю не вистачає. Багато хто вважає, що іспанська краса продала свою душу до девіла, щоб виглядати молодим.





Не знаю, що Наталя тримає себе в деяких видах холодного зберігання або насолоджуватися омолодженням яблук, але це не важливо. Головне, що її приклад показує, що життя після 50 років, і краса не знає свого віку.





Наталя неодноразово приймала, що вона завжди прагне до ідеального. Вона називає себе досконалим і цікавими, щоб ніколи не були задоволені результатами своєї роботи, тому що ви завжди повинні прагнути до найкращого.

Abascal - це розкішний і неповторний. Так багато. Іспанські моделіНе можна описати свій стиль самостійно. «Я завжди намагаюся здивувати, я люблю експериментувати з одягом, люблю поєднувати і перемішувати речі», - сказав Наталія.





Але Іспанія сповнена красунь, а деякі з них також займають високі пости в державі. Що таке Queen Leticia, почуття стилю якого цінується не менше впливу в суспільство?

Стильний гардероб Ви хочете мати всіх, і ці 15 порад допоможуть вам виглядати 100. Життя хакі з одягом допоможе вам більше одного разу, як тисячі людей, які знають про них раніше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное