Коли ви повинні кинути свою роботу

Людина є істотою, яка розвивається через помилки, свідомість або випадковості. І якщо деякі можна виправити, деякі дізнаватися, і інші забути, то при виборі професії і подальшої роботи, окупність може бути довгою і болючою. Що робити, якщо робота не приносить колишнього задоволення? Якщо кожен ранок ви поспішає в офіс як тверда праця, не бачите сферу розвитку, ви не маєте достатньо часу для хобі і близьких, ви постійно хворієте і страждають від нестерпного почуття довготи. Ймовірно, час відставки або переїзд!





Редакція "Сайт" Я скомпільував список надійних знаків, які вказують на те, що це час, щоб викинути свою роботу або змінити поле діяльності сьогодні! Щоб зберегти здоров’я і поліпшити особисте життя, психолог Анна Кирянова консультує цього.

Звичайно, іноді неможливо залишити роботу. Діти, кредити, необхідні платежі... І немає іншої роботи, як в крихітному місті. Це екстремальні обставини, я розумію. Але ми повинні розуміти це: робота може вбити нас. Або знищити здоров'я, фізична і розумова.

Інколи евакуація – єдиний спосіб врятувати себе. Часто існує можливість знайти іншу роботу. Але ви можете поліпшити такий стан, який просто не матиме сил для чогось. У вас є знаки, які працюють з вами. Небезпечний.





Ви перебуваєте на роботі. Якщо ви порушили закон, наприклад. Ви знаєте, що це небезпечно. Антикриптувати можливі наслідки. І ви завжди хвилюєтесь. Навіть якщо нічого не буває, тривога призведе до хвороби і зникне вашу силу.





Якщо ви передаєте агресивні атаки, які приниження вашої особистості. Непристойна ложка, яка ніколи не зупиняється. Ви постійно відчуваєте приниження, ваші почуття відхилені. Не використовуйте для себе! Приниження - найсильніша психотравма, яка знищує здоров'я і бере віру в себе.





Якщо ви не встигли самі. Одна дівчина навіть почала жити на роботі, була така справа на практиці. Я кладаю в дивані і скидати на ньому, і на рідкісних вихідних я пішов додому - вона мала нерегулярний робочий день.

Вона добре заробила, але не встигла витрачати гроші. Якщо у вас немає часу на життя, це не робота, але тверда праця. А потім нервова система буде переоцінювати при відсутності спокою і комутації.





Після відпустки або вихідних, думка про те, що йде назад до роботи тероризм. Ви відчуваєте себе фізично хворим на думці про роботу в одному місці. Щоб сльози, щоб нудота, ви не хочете повернутися до катування камери. На відміну від відпочинку і роботи занадто сильний. Робота нестерпною.





Це не робота. Це ядерна бухта на підводному човні, як і в кіно про героїчні підводні човни. Ви перебуваєте в реальній небезпекі. Тіло не бачить іншого способу, щоб уникнути катування, ніж стати серйозною.

Якщо ви хворіли або травмовані практично безперервно протягом останніх 3-4 місяців, ваш субсвідомий розум може бути намагатися попередити вас, що ви будете хворіли трохи довше. І ви отримуєте звільнення від роботи - це як злочинці випускають з тюрми через невиліковне захворювання.





Питання охорони здоров'я більшість. Зароблені кошти потім підуть на лікування. Не те, що це допоможе, але не дозволить вам знайти щось нове. Хто потребує приниження, приниження, перероблений чоловік? Якщо у вас є найменший шанс залишити, залишити. Якщо ні, ви в рабстві, сумуйте, як це таке. Але вони також покрили рабство, коли вони хотіли зберегти найцінніші речі, життя. й





Поради тим, хто мріє кинути, але не можна вирішити
  1. Тексти пісень, а це означає: Це буде страшно, але це не буде нудно!
    Яскраве почуття! Не дивно, що багато людей люблять стикатися з нервами, переглядаючи жахівські кіно або робити екстремальні розваги. Без адреналіну, життя буде нудним і монотонним. Зміна завжди страшно. Не страшно розбити відносини, страшно залишити рідне місце, якщо немає нового в очах, страшно змінити свою професію. Але якщо ви віддаєте страх і відкрийте серце, щоб змінити, ви знайдете захоплюючий шлях і багато нових досвіду. Збірна робота страшна, але це обов'язково не нудно.




  2. Ви, ймовірно, не знаєте, поки ви не спробуєте.
    Чи можна знайти своє місце на сонці без надії? Якщо ви не задоволені полем, в якому ви працюєте сьогодні, змініть його. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Упродовж декількох років ви побачите і не вірите, що ви колись працювали в сучасному положенні.


  3. Ви не працюєте.
    Пам'ятайте, що ви не тільки кар'єру і кар'єри. Про себе, перш за все, ми говоримо про те, хто ми працюємо і що ми досягали в цій області. Але робота не нам, але тільки частина нас. Якщо ви вирішили відписатись, не звертайтеся до затвердження інших і не виправдайте себе до людей. Це ваш вибір, і ви не повинні пояснити ваші мотиви і плани на майбутнє.




Якщо ви прочитали кінець статті, ви повинні працювати без пошуку назад. Можливо, жоден з перерахованих вище описує ваш емоційний стан, але той факт, що ви зацікавлені в цій темі, вказує на незадоволеність вашої поточної роботи. Рішення про зміну робочих місць Без стійкий грунт під ногами є одним з найважчих речей в житті, але перебування в капелюшній роботі навіть важче.

Ви зможете відмовитися від роботи та змінити сферу діяльності? Не так довго, ми писали, чому потрібно приймати хворі залишити якомога частіше і ні в якому разі не йти на роботу з важкими халатами. Вони також пояснили, чому молоді люди кинути свою роботу без зайвих причин.

Анна Кирянова

Категории

Смотрите также

Новое и интересное