Чому в старому віці вести активний спосіб життя

Ви маєте достатньо часу для того, що вам подобається, друзі та сім'я? Це питання актуально в будь-якому віці, але відповідь не буде до 20-45 років. Хтось вирішив створити кар'єру, потім почати сім'ю, але не все так просто. Час, як вода і працює нестерпно швидко. До того, як ви знаєте, що ви...

Чи є на стелі? Повернувшись, ви спробуєте пам'ятати все, що ви не встигли зробити, і є занадто багато цих речей. Хтось все своє життя прагнув подорожувати, і довелося покинути на роботу для пені з ранку до ночі, хтось завжди хотів пофарбувати, тільки там не було часу, речі важко.





«День я побіг, щоб заповнювати зуб, і сміхався на мене на бігу: все моє життя я перетягую свій майбутній корпс і зухвало його банку». (Ігор Хазерман)

Неважливо, наскільки суворі ці лінії можуть звучати, Ігор Губерман розповів про всю правду без прикраси. Як американський лікар Єзекіель Емануель говорить про старіння: «Я хочу вмирати природну смерть в 75, не пролонгуючи його з будь-якими лікарськими засобами, це безперечно. й





Емануель написав книгу, чому я хочу померти на 75, що викликало бурю негативних відгуків і засудження. Але це не здивує його, лікар вважає, що американці намагаються тримати кілька років у своїй владі, тягуючи своїх родичів і залишивши їх неприємними спогадами.





Відповідає, що вона сподівається жити набагато довше 75 років.

р.



У своїй молоді жінка постійно дрочить між роботою і будинком, піднімаючи дітей, не встигла приділити увагу її потребам. Вона була гідом для всіх, але сама. О, як багато жінок знають. По-перше, більшість з турбот, що потрапляють на жіночі крихкі плечі, а день відходить до очищення, приготування їжі, миття.





«At 74, я відчуваю себе життєрадісною, впевненою, щасливою жінкою. Я займаюся фітнесом, здатний грати з коханим онуком і читати книгу без келихів, Джоан говорить весело.





Скільки років потрібно жити, щоб відчути повноту життя? Може бути не років, це пріоритети. Багато людей мають другий вітр у зрілих років, і причини цього абісу: діти, онуки, кохана людина, мрії, незакінчений бізнес, плани, хвилювання життя - все це молодість для всіх років прийти.





Йоан переконаний, що пенсія є як відпочинок для школярів: немає необхідності бігти в будь-якому місці, немає нічого спільного. Ви можете просто насолодитися гарячим шоколадом на ганку вашого будинку на сонячний день, або відправитися на живописну виставку, або провести свій пансіонат по дорозі по всьому світу.





До тих пір, як ви здорові і добре себе, ви молодий, незалежно від того, як ви є. Здоров'я та молодь Нерозривно існують разом, і навіть не думають про те, щоб запустити пластичний хірург, щастя можна отримати безкоштовно, головне - помітити його вчасно.





Питання, коли старий вік є дуже суперечливим, але одне, що я знаю напевно, що ви молодий, поки ви думаєте, що ви є. Про те, як змінити свій спосіб життя для продовження молоді. І вміння приймати старі роки не кожен, потрібно вміти відрізняти поняття «старого віку» і «зрілості».

Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное