Чи потрібно одружитися в дорослому віці?

Вік не відігравав роль у нашому житті. На сьогоднішній день ви можете досягти успіху і добре виглядати незалежно від кількості в паспорті. І серце завжди ламає любов, навіть якщо вона має рану від попередніх відносин. Але більше і більше. одномісний Після 50, вони воліють стосунки без вторгнення в особистий простір. Не потребує чоловіка.



ДепозитФотогалерея

У багатьох форумах жінки понад 50Любитель в дорослому віці не добре. Хоча є багато жінок, наприклад, тільки після 60, знайти справжню сім'ю щастя і затишку. Редакція "Сайт" Він передає історію жінки, яка стверджує, що жінка Не потрібно для чоловіка.

Чи одружився я 56 років? Я був вже одружений: мій чоловік і я розлучився, і я сам благополучно підняв два діти. Після 3 років відносин з колегами вирішили знову відчути себе дружиною і відчути щастя сімейного життя. Ми одружилися в рік тому. Я чекав, щоб виростити старий разом, весело, подорож... Але реальність була далеко від мрії.



ДепозитФотогалерея

Я самодостатня жінка, і так мій чоловік. Однак навіть у свідомому віці він не особливо тягає себе з домашню роботу: він відкидає речі, не допомагає з прибиранням, але вимагає догляду за ним і варити здорову їжу. Я переїхала жити з ним, і я здаю себе, тому він відчуває себе як власник будинку, і я повинен адаптуватися до його принципів життя.



ДепозитФотогалерея

Але якщо всі види повсякденних моментів змусили мене думати, що чоловіки просто не зміняться з віком (або я так щасливий), то остання солома була приходом онуків мого чоловіка. Що, звичайно, мій чоловік поставив на мене. І ви самі розумієте, що 5-річної диревілої хлопчика і 13-річної підліткової дівчини, яку дід знайшов новий бабуся. Для мене тиждень збирання сім'ї стало реальною твердою праці.



ДепозитФотогалерея

У будь-якому випадку я думаю про розлучення прямо зараз. У житті нічого не змінився, тільки більш побутові, турботи та резиденції. Я любила дата і теплі телефонні розмови набагато більше. й

р.

ДепозитФотогалерея

На нашу думку, всі стосунки дуже різні. Хтось не вдається жити разом о 25, але в 40 - повний ідилл, і хтось навпаки. Головне - бути психологічно готовим до сімейних відносин, здатних до компромісів і дійсно хочуть поділитися одним житловим простором і підтримувати один одного. І ви також повинні завжди поговорити один одному, поговорити про ваші мрії і невдоволення, так що відпочинок не накопичується.

Ми також говоримо про те, як зріла жінка поводиться в стосунки.

Чим старша жінка, тим важче знайти чоловіка. Але вона потребує?

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное