Як зробити клумбу на три сезони своїми руками

Кожне літо, десятки чудових квіток, які втілюють будинок мого батька. Нерідко родичі приходять побачити цю красу. Я попросив мій тато для деяких порад, тому що я дивився, як він вдалося зберегти вічну красу саду.

Буває, що недосвідчені садівники див квітка-ліжко Вони купують всі квіти, які несприйнятно. По суті, створення розкішного квітуча - це божевілля, і якщо потрібно дивитися цвітіння на три сезони поспіль, варто враховувати важливі нюанси.

р.



Звичайно, набагато простіше доглядати за клумбою, пік цвітіння рослин, на які падає влітку. Тим не менш, котеджі майстрів красиві вже навесні, а останні квіти радують око до перших заморозків. Секрет в підборі рослин, які цвітуть один за іншим.





Ще одна важлива нагота: розкішна клумба вимагає багато місця. На скромній ділянці лічильника на метр, не буде працювати гармонія кольорів. Подумайте план рослини заздалегідь, а потім перейдіть в магазин для насіння. Почнемо декорування дачі з ранньою цвітінням ...





Навесні ваш сад буде прикрашений віолетами, паростками, крокуси, медузи та забутими нотами. Звичайно, їх зовнішній вигляд не можна порівняти з літніми світлими квітами, але вони цілком гідно прикрасить дачу, а літні рослини ледь з'являються з землі. Квіти збагачені, тому ідеальним варіантом буде виростити їх в кулоні. Також намагатися не висаджувати квіти в будь-якому місці, але групувати їх за приблизно таким же періодом цвітіння.

р.



Тюльпани, гіацинти, нарциси: ближче до літа, сад стає більш красивим. Це найкрасивіший час, тому що влітку більшість чарівних рослин цвітуть, а їх назви не перераховані. Особисто я віддаю рослини, які цвітуть все літо: ромашки, астра, троянди.

Також влітку відмінно виглядають волошки, дзвіночки, астильба. Вибір кольорів величезний, все залежить від вашої фантазії. Деякі садівники не можна назвати художниками, адже вони створюють всі композиції з досить рослин.

р.



Астрас спокійно прослужить до середини квітучі, в цей час хризантеми, анемони, безчасні квіти також цвітуть. Якщо ви не хочете входити з клумбою, яка порадує вас протягом багатьох місяців, зверніть увагу на декоративні трави і чагарники, які будуть ближче до зими.





Дизайн клумб Є сотні варіантів, які тільки монотонні або повноквітні клумби з тільки двома або трьома видами квітів. Такі «квіткові царства» виглядають не менш чудовими, але важливо вибрати насіння з різними періодами цвітіння, щоб насолоджуватися красою протягом тривалого часу.









Але квіткові клумби буквально виготовляються з навіть непотрібних речей. Раніше ми показали приклади того, як винахідливих любителів квітів вдається зробити красу з старого ярусу.

У той же час є клумби з каменів. Такі ділянки виглядають однаково круто як в класичному стилі, так і в сучасному виконанні.

Найпопулярніші садівники не обмежуються квітами і використовують все від труби зубної пасти до старого автомобіля. Звертаємо вашу винахідливість.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное