Що ви повинні не попросити в молитві

Нерідко ми звертаємось до Господа з нашими проблемами і проблемами, запитуючи його, щоб доставити нас з цього і дати нам щось добре в поверненні. Вважаю, що Господь слухає всі наші слова і думки, але ми повинні переходити до нього всі наші запити? Чи можуть бути будь-які речі, які не можуть турбувати Бога? Як молитися Богу Право?





Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися. Архиєпископ Андрій Ткачев розповідає про те, що вам потрібно, щоб попросити у молитві.

Про що прохання звернутися до Господа. Спочатку він запропонував згадати слова Тихона Задонського: «Ойміть вуха тебе.» Давайте мені бачити тебе. Подаруйте мені смак. Подаруйте мені свій аромат. Прийдіть до тебе. Давайте мені говорити про тебе. Нехай серце боїться і любимо тебе.





Слова святого дуже добре покаже справжню суть молитви. Найголовніше запитати про спалювання душі. Святитель пробачить його, щоб послухати Господа. Про слухання Боже слово, що не проходить. Здавалося б, є вуха, але багато хто не чув, що говорить Євангеліє.

Він запитує вас, щоб побачити Господа. Щоб побачити Господа, потрібно позбутися від земної ванності, це те, що святий просить. Він молиться, що Господь дасть йому руки і ноги, щоб прийти до нього. Це стосується всіх.

499 р.



Ми зазвичай йдемо до церкви або стояти поруч з домашньою іконою і запитуємо: «Лорд, дарую мені здоров'я, гроші, хороший чоловік, діти ще красиві». І нічого страшного в цьому, це по суті, стосується того, що людина постійно піклується, але важливо розуміти, що молитва не повинна бути про це.





Святий просить знайти істинний шлях до Господнього, побачити і послухати його, позбавлятися від земного і по всьому світу. Це те, що справжня молитва повинна бути про: спасіння душі. Це те, що чудові святі цього світу молилися.





Коли ми занурилися в появі по всьому світу, ми завжди повинні пам'ятати, що найголовніше не є земним життям, але очищення душі від гріха і його спалювання після життя на землі. Немає того, що запитати про матеріальні товари гріх. Ні, чому. Це тільки те, що це маленькі запити, Бог вже знає, що людина потребує в житті.





Чи можна ми молитися? Земля? Імовірно, але духовенство скажуть, що Господь повинен просити духовним речам, як святих. Вони не шукали небес, вони прагнули небес. Вони також отримали земляні речі. Кожен віруючий повинен дотримуватися їх прикладу.





Чи існують речі, які заборонені запитати Господа? священики кажуть, що вони роблять.

Що не запитати в молитві
  1. Що заборонено
    Ви не можете молитися Господеві за те, що грішний або заборонений. Такий запит не може виконуватися. Крім того, такі запити у себе вважаються гріхом.
  2. Пошкодження іншої людини
    Бог сказав нам, щоб любити наш сусід і не побажати зло на інших. Всі молитви повинні мати хороші наміри. Господи не просить будь-яку шкоду від іншої людини, і він сердитися з тим, хто просить.
  3. Смоктати з випробувань
    Все, що відбувається в житті, є тестом. Наша робота, наша сім'я, наші матеріальні володіння, наші збої та наші хвороби всіх нас тестують. Ви не можете попросити Бога, щоб доставити вас від усього.





Ви повинні ретельно подумати і усвідомити це, щоб наступного разу ви переходите до Господнього, ви думаєте про те, що запит ви його турбуєте. Звісно, нічого не грішного просять здоров'я себе і ваших близьких, навіть для матеріального благополуччя. Завжди варто пам'ятати справжню мету молитви.

Молитва - це спосіб говорити про Бога, і важливо знати певні нюанси. Я нещодавно дізнався, як молитися Богу.

Кожна молитва - невичерпна сила! Особливо сильний 90-й Український переклад І. Огієнка Ця молитва є талісманом від захворювань, лих і багатьох неприємностей. Потрібно регулярно навчатися сердечком і читати його.

Не забувайте, що з часу, коли потрібно йти до сповідань і причасть. Повідомляємо про те, що говорити і що п'ятитися у сповіді.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное