Керівництво по підготовці халва

Таку делікатність як галва знайома всім з дитинства. Галва любила як дорослим, так і дітям. Я пам'ятаю, що мій бабуся приніс мене з магазину. халваА потім я його з зеленим чаєм.

Час пропущений і тепер версія магазину більше не здатна порадувати, а склад цього десерту залишає бажати кращого. Я був дуже щасливий, коли я почув від друга. халваякі можна приготувати в домашніх умовах. десерт виходить не тільки смачним, але і корисним, тому що він містить тільки натуральні інгредієнти, крім цукру або борошна немає.





Як приготувати halva сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як швидко і легко. халвай 10 хвилин!





інгредієнти
  • 200г смажене насіння соняшнику
  • 100г смажені арахісу
  • 2-3 ст.л. меду


8939576



Підготовка
  1. У кав'ярні шліфують насіння соняшнику (на невеликих порціях) до утворення жирності. Насіння заливають в глибоку миску.



  2. Також шліфуються арахісу. Заземлені арахіс заливають в насіння.



  3. Огірити арахісу з насінням, а потім додати в суміш меду. ретельно перемішати.



  4. Щоб сформувати сам халва, викласти готову масу на харчову плівку і щільно перекручувати в рулетку.



  5. Відправте майбутній халва в холодильник на годину, щоб заморозити мед і щільно з'єднати всі інгредієнти.



  6. Наріжте готову халву на дрібні шматочки і насолоджуйтеся ніжним смаком. Бодибилдерши!





Їжа halva краще в модерації. 30 грамів на добу досить харчуватися тілом і насолоджуватися смаком.

Редакційна консультація Халву можна їсти як самостійну делікатність, або можна використовувати як інгредієнт для випічки. Дуже смачний торт Халва.







Користь халви не буде переоцінюватися! Містить вітаміни, мікроелементи, корисні жирні кислоти, які при підвищенні імунітету допомагають боротися з багатьма небезпечними захворюваннями. Він також захищає тіло від передчасного старіння.

Халва з насіння соняшника є потужним профілактичним засобом для захворювань серця і судин, включаючи інфаркт міокарда. Калій, магній, вітаміни і корисні кислоти, що містяться в халві, зміцнюють м'язи серця і захищають від нападів серця. Крім того, нормалізують роботу печінки і жовчних шляхів.

Габаритний зображення



Приготувати будинок halva Це не так складно, як виглядає. Навіть недосвідчена господиня може це зробити! Особисто, цей рецепт є одним з моїх улюблених. Я сподіваюсь, що ви і ваші друзі, як це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное